Opelclub Fórum
problem CDTI

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
autovtip
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.03.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Mar 10, 2009 8:15 pm    Predmet: problem CDTI Odpovedať s citátom

dobry den. Omluvam sa, že som založil nove vlakno ale som tu novy a nikde som tento problem nenašiel. mam na vas taku prosbu, dostala sa mi do ruk Meriva 2004 1,7 CDTI a mam s nou problem. najprv motor klepal ako keby to bola tryska ked sa pridalo tak umerne otačkam sa klepot zvetšoval, po ubrati plynu to prestalo a zase začalo ked sa ustalil volnobeh. potom počas jazdy auto stratilo vykon a začalo svietit EPS. teraz sa to chova tak, že ked sa naštartuje tak kolišu otačky a motor zhasne, po dalšom naštartovani sa to opakuje, niekedy to zhasne hned a niekedy až po chvile. od kedy to začalo kolisat tak ten klepot sa tratil. Opel Tech piše bez zavad. vie niekto poradit alebo po pripade diagnostikovat v okolI Tnavy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group