Opelclub Fórum
Prerabka audia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tigr
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 23.10.2006
Príspevky: 2
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po Okt 23, 2006 7:56 pm    Predmet: Prerabka audia Odpovedať s citátom

Ahojte... Prave som sa stal novym majitelom opla.. Tigra... Chcem ist zacat robit hudbu... nove radio.. zosik .. repro a tak.. Chcem sa vas opytat na vase skusenosti s montazou.. tj. kde a ako ste tahali kable a tak.. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Ut Okt 24, 2006 9:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ja na tigre mám 6 repro+2 kanálový zosik + bufer, a s káblami myslím, že nebudeš mať problém, zosik mám pripevnený na boku v kufri, ako máš tie otvory jak je lekárnička a bufer v strede kufra a káble od nix sú pod sedadlami a čalúnením, tak robotka na 3-4hodinky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Ut Okt 24, 2006 9:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

škoda, že si tak z daleka, tu v PO by som ti vybavil týpka, čo robí hudbu, mne zrobil barz dobrú cenu, a ked si ju budeš dávať robiť, tak si daj aj výstuhy, ked ti nevadia neaké tie kg navyše, lebo ja som nedal a mo mesiaci sa mi trase celé auto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tigr
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 23.10.2006
Príspevky: 2
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut Okt 24, 2006 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No jasne... Hadam bude pohodicka... Len som chcel vediet ci su tam dake prekvapenia Very Happy Vies mi este prosim ta poradit kadial si tahal napajaci kabel od baterky do auta? Je tam daco na prestrcenie...? Na mojom punťe som to celkom dobre vyriesil... len neviem ako tu... Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Ut Okt 24, 2006 7:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

uf, neviem, ale s tým problém myslím, že nebol, akurát, že pôvodné repro ked som vyberal, tak v predu sa vrtalo a nasadzovalo bez problémov ale vzadu davaj baxa na tie staré krytky od repro, pretože tie sa zvyknú viac lámať ako tie predné a musíš ix dať naspäť, pretože ti tam žiadne nové kryty nevojdu(respektíve vojdu, ale nesklopíš sedadlá do normálneho stavu), lebo tie pôvodné sú ploxé a také ploxé som už nigde nezohnal, tak jedine to bol problém
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group