Opelclub Fórum
nechce startovat

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: St Jan 28, 2009 7:39 pm    Predmet: nechce startovat Odpovedať s citátom

Obracam sa na vas s prosbou o pomoc moja corsa (X14SZ)nechce raz za cas startovat asi tak raz za 100 startov jednoducho len toci a toci kontrolka poruchy pri jazde nesvieti.Problem je v tom ze ked dam dole tu umelu kritku zo vstrekovania chyti na supu vzduchovy filter je novy a hadice ciste nevie mi niekto poradic co a ako??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pcamaro
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 01.02.2009
Príspevky: 7
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne Feb 08, 2009 12:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal so presne taku istú chybu - u mna bol problem s imobilizerom, resp. s klucikom. Pouzivam teraz druhy kluc, a zavada sa neprejavuje, ale s tym prvym ano.
Ide o to, ze v kluči je kód, a ten je nejak poškodený, napr. ked ti spadli kľúče. Preto jednotka v spin. skrinke neprečíta kód a ostanú zablokované el. obvody.
Možno ti to pomôže.
_________________
Opel corsa B 1,4i, r.v.1996, motor X14SZ - manželka
Ford Focus 1,8TDCi - ja
Ford Fiesta 1,8TD - syn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: St Feb 11, 2009 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mmm skusim to nahradny klucik mam takze by to nemal byt problem len dufam ze to nebude nic zavaznejsie to by ma mrzelo tak diky za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: St Feb 11, 2009 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

oooo som si vsimol ze sme obaja trencania Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut Okt 20, 2009 5:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak znova vas prosim o pomoc zavadu mam taku istu ako popisujem v prvom prispevku teraz ked sa zase ozimilo sa ozvala stara choroba Very Happy .Jednoducho ked najviac potrebujem auto nejde startovat zrovna dneska rano tocim a nic uz nepomaha ani stara finta odstranenie kritky vstrekovania. ,ked sa mi nahodou auto podari nastartovat tak kontrolka nesvieti takze myslim ze ani vyblikavanie by nemalo zmysel mam podozrenie na snimac teploty chladiacej kvapaliny kedze to robi len v chladnejisich rocnych obdobiach,ale to je len moja domienka .Budem vdacny za kazdu odpoved.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group