Opelclub Fórum
Generátor impulsů, kľukový hriadeľ alebo snimac otacek???

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
NagyAttila
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.01.2009
Príspevky: 406
Bydlisko: okr.michalovce

PríspevokZaslal: St Jan 07, 2009 10:50 am    Predmet: Generátor impulsů, kľukový hriadeľ alebo snimac otacek??? Odpovedať s citátom

Ahojte! Umyl som motor na mojom vectre a potom mi svietilo signal service na el.ovlad.motora! Dnes bol som stym na diagnostiku. Mechanik mi povedal ze mam v pici GENERATOR IMPULSU KLUKOVY HRIADEL!!! Ale ked toto je chyba ako moze byt ze motor funguje na 100% percent druhy mechanik mi povedal cez telefon ze to moze byt aj SNIMAC OTACEK ! Prosim pomozte mi ze co moze tam byt chyba! (inac ked motor je studeny vtej pripade nesvietylo mi rano) Ked hocikto uz mal taky problem alebo vie ze co moze byt problem prosim piste mi a vopred velmy pekne dakujem!!!
_________________
Signum 3,2 v6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Jan 07, 2009 12:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je potrebné zakladať X tém s rovnakým subjektom. Predchádzajúcu som z tohto dôvodu zamkol.
A teraz k problému. Jednak niečo si už mal vysvetlené v predch. vlákne a za ďalšie, keď budeš o tom polemizovať, auto neopravíš. Ako som písal pred tým a teraz sa to na diagnostike potvrdilo, zamokol ti káblik vedúci k snímaču otáčok kľuky. Máš dve možnosti. Buď to necháš tak a budeš dúfať, že časom obschne, ak nie, vymeníš ho neskôr, alebo ho vymeníš hneď. Mortor síce pracuje, ale v núdzovom režime. Môžeš si to overiť tak, že pri rozsvietenej kontrolke ho nevytočíš na viac ako cca 4500ot/min a má zvýšenú spotrebu.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
NagyAttila
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.01.2009
Príspevky: 406
Bydlisko: okr.michalovce

PríspevokZaslal: St Jan 07, 2009 3:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ok dakujem za odpoved ale mechanik mi povedal ze na 100% nie je tam ziadna voda ale to poskodene ja doma rozobral som zase a kontektor bol plny s vodou toto vycistil som a uz mi funguje! Ja preto pisal somtak aku novu temu lebo toto nerozumel som ze ked ten generator alebo sniamc otacku je poskodeni ako moze ist dalej motor lebo ja tak vedel som ze ten snimac alebo generator da signal na zapalovaci modul a zapalovaci modul da iskru na sviecky ! Mechanik este sa odomne pytal ze ako je mozne ze motor este ide aj tak ked je ten snimac poskokeny!!! Ale nechame ten temu tak lebo uz mi funguje a velmy pekne dakujem za vsetko a pre vsetkych ktory mi pisali a pomozili mi!!! (za spravne pisanie a za chyby vopred prepacte ale ja som madar a neviem dobre po slovensky) Very Happy Sad
_________________
Signum 3,2 v6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Jan 07, 2009 3:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

NagyAttila Napísal:
...za spravne pisanie a za chyby vopred prepacte ale ja som madar a neviem dobre po slovensky Very Happy Sad


To sme si všimli. Cool
Hlavne, že to už funguje.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Jan 21, 2009 7:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group