Opelclub Fórum
Zážitky z ciest.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Dec 23, 2008 3:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tymto chcem pozdravit slecnu na termixovocervenej suzuki SX4 s BB poznavacou znackou. Len jej chcem odkazat, ze ked jej netreba pravy spatak, tak jej ho mozem pri najblizsom stretnuti odlomit.
Ked niekto ide v lavom jazdnom pruhu na viac prudovej ceste v obci, a ten druhy v pravom jemne za nim, resp. ho dobieha, a uz je skoro na jeho urovni, ten v lavom pruhu nema pravo prednostneho zaradenia sa do praveho, tak ze zmliaga cely predok a lavy bok pravoidúcemu. Nech nemam dobre brzdy, tak mozem byt cele sviatky bez auta. (este ze nik nesiel za mnou)

PS: to ze mala mrtvy uhol neuznavam. Jednak ta suzuki mala isto sfericke zrkadla, kde je sanca chytit mrtvy uhol minimalna, a za druhe bola tma, a svietil som, takze svetla musela vidiet.

Aj tak je to "loptička". 321 Finger
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TUKESKO
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.12.2008
Príspevky: 1336
Bydlisko: Hrádok medzi NM a PN pri D1

PríspevokZaslal: Ut Dec 23, 2008 6:54 pm    Predmet: 160km/h Odpovedať s citátom

Ahoj neviem koho som dnes stretol ale sinul si to na ASTRE smerom od NM do PN po starej ceste poza Váh a ja som si to sinul za nim 160kou bola to TO znacka ale viacej si nepametam!!! Lebo zena mala na hube stale len SPOMAL KAM TAK VALIŠ! ale ku koncu som ho ppreblikol dialkačmi takže ak si tu posielam pozdrav!!! P.S.:Dobra rovinka!
P.S.2: Vdaka bohu ze nam tam nebehla srnka!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
tulenko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 03.07.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: bj

PríspevokZaslal: St Dec 24, 2008 1:02 pm    Predmet: vikendovi vodici Odpovedať s citátom

to mna vedia vytocit takpovediac vikendovi vodici,ktori auto vytiahnu raz za cas,ako teraz pred vianocami.hlavne teraz,ked je premavka velmi velka,jazdia aj takito k....i,ktori na krizovatke bez semaforu su strateni a nehovoriac o odbocovani.najprv brzda,tak smerovka ale iba tesne pred odbocovanim.tak toto mna vie poriadne vytocit.
_________________
astra 1.9cdti 88kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
marek1512
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 1654
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: Pi Dec 26, 2008 9:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

- Stotožňujem sa s názorom - čo poľský kamionista, to idiot...
- nech si myslí kdo-čo chce, najviac arogantných vodičov je v Bratislave.... Drvivá vätšina však po opustení mesta stráca guráž...
- Slováci žijú v rámci hesla - arogancia plodí aroganciu (v skratke, ak je niekto debil a svieti mi v noci dialkovými zozadu do očí, musím ho predbehnúť a svietiť mu do očí ja, a zapnem si aj hmlovky...)

Ja prevažne jazdím po cestách v Severnom Írsku a želal by som Vám to zažiť... Very Happy Tu sú tak trpezlivý vodiči, že niečo ako trúbenie na križovatke som tu ešte nezažil... Ak vychádzate z vedľajšej cesty na hlavnú, a je silná premávka, maximálne tretie auto pribrzdí aby Vás pustilo... Po štyroch rokoch života tu som tým aj ja nainfikovaný a raz na dovolenke na Slovensku som to urobil v jednom nemenovanom okresnom meste v okrese Nové Zámky... Proste som pribrzdil aby som pustil jedno auto, ktré na odbočenie očividne dlho čakalo. Si asi viete predstaviť tú reakciu tých za mnou...To isté aj na prechodoch... Tu nemusí chodec "vstúpiť" na prechod, aby si uplatnil právo prednosti. Tuna stačí len chodca vidieť pri prechode a autá hneď stoja... Nato chodec zodvihne ruku na pozdrav a poďakovanie a rýchlo prebehne na druhú stranu...Skoro ako na Slovensku... Tiež som púšťal (na Slovensku v "istom meste") troch chodcov, ktorí nemali šancu prejsť cez prechod a oni sa mi pomaly curkali pred autom a ešte si veselo debatovali... A za mnou vytrubujúca kolóna... V tomto sa musí uznať, na cestách UK arogancie chýba... Álééé, stretnete sa tu s takými situáciami ako: po dialnici sa valia vedľa seba autá rýchlosťou 100km/h, nepoužívanie smeroviek (hlavne na kruhových objazdoch Surprised ), v meste sa v noci nesvieti, veď načo - lampy robia dosť svetla, to isté ani za nepríjemného počasia, ale ak sa svieti, tak aj so všetkým čo k tomu patrí (hmlovky plus dialkové), ale najlepšie sa svieti v kombinácii - jednotky svetlá (prevažne modré) plus hmlovky... 80 ročná babička za volantom novej Suzuki ide cez mesto 30... atď...

Autom som jazdil cez Londýn, Dublin, Belfast, Brusel, Paríž, Viedeň a veľa ďalšich pomerne veľkých miest, no najvatšia arogancia na cestách je aj tak na Slovensku... Potom by som radil Maďarsko a Rakúsko...

Ďalšia pikoška, v štátoch ako Holandsko, Francúzko, Belgicko, Nemecko, Rakúsko som nemal problém dohovoriť sa po anglicky na hociktorej pumpe na ktorej som zastal. Skúste to na Slovensku alebo v Maďarsku (s pohľadu cudzinca) ...
_________________
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Pi Dec 26, 2008 10:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ano na slovenskych cestach sa jazdi dost agresivne.. ale neda sa to povazovat za pravidlo ... aj soferi silnych aut chodia pokojne hodia si tempomat a idu... bohuzial je to asi tak ze cim slabsie auto tym vecsi debil ho soferuje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TUKESKO
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.12.2008
Príspevky: 1336
Bydlisko: Hrádok medzi NM a PN pri D1

PríspevokZaslal: Pi Dec 26, 2008 11:34 am    Predmet: ahoj Odpovedať s citátom

Na prechodoch sa sa snažim zastavovať kedy sa da, ale už som na to 2krát doplaťil.Mal som favorita a zastavil som na prechode že dám prednosť ako som zastavil pocul som len piskat brzdy a tukanec bol tu a v oboch pripadoch spz Ba *** ** ale celkom mi to bolo smiešne ked som vystupil a na oboch autach tie co do mna burali mali v blatnikoch diery od mojho tažného a vtedy ma tak napadlo že či by nebolo dobre namontovat takych 5tažnych vedla seba:o)))
_________________
0918338400
Opel omega B 3.2 CARAVAN
auto scan opel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Pi Dec 26, 2008 11:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez som mal rozbite auto kvoli aktivnemu poliakovi ...chcel pustat babku ktora sa este len blizila k prechodu .. a ten za mnou neubrzdil... potom uz len oci pre plac... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Barry
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2008
Príspevky: 844
Bydlisko: Zahorie

PríspevokZaslal: So Dec 27, 2008 7:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je pravda ze na slovensku nam pibudaju kruhove objazdy a veeela soferov neblika ked ich opusta... vobec si neuvedomuju ze by tym pomohli zrychlit priechodnost kruhoveho objazdu.

Dalej som sem chcel napisat, ze mam velmi rad vsetkych vodicov ktori maju zapnute predne hmlovky ked prsi. Uz som pocul ako argument ze lepsie vidia... do prcic ale ved nepotrebujem vidiet 2m pred seba ale ovela dalej nie ?? Tito profesionali si neuvedomuju ze hmlovky sa od mokrej cesty perfektne odrazaju a oslepuju protiiduce vozidla. Mozno treba este dodat aj to, ze pokial je vodic kratkozraky a nosi okuliare (tak ako ja) tak v tme vnima svetla aut ovela intenzivnejsie a verte mi, ze predne hmlovky mam za dazda naozaj rad...

Ked uz som pri svieteni, mam rad aj tych co maju domontovane xenony do nevhodnych parabol a tesia sa ako super im to sviti a ako super v tme vidia. To ze oprotiiduci nic nevidi uz nikoho nezaujima.

No a posledna vec co ma irituje.... ked ma niekto nalozeny kufor, tak by si mohol sklopit svetla aby nesvietil do neba.... je na to taky otocny gombik... myslim ze to ma vacsina aut. Specialne su na tom fabie, tam staci dat do kufra tasku s nakupom, alebo v zadu viezt pasaziera a to auto svieti hned do neba :O)

PF2009
_________________
Opel Vectra C Caravan, 1,9CDTI 88kW (2008)
Škoda Octavia II Tour, 1,6 MPI 75kW (2011)

EX-Opel Astra G 1,2 16V (2002)
EX-Opel Kadett E 1,3 (1986)
EX-Škoda Felicia 1,4 MPI (1999)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bobo1
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.07.2008
Príspevky: 252
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Dec 28, 2008 9:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

azmodan Napísal:
za prve ked sa neponahlas ty, to neznamena ze sa neponahla niekto iny a za druhe blokovat obidva jazdne pruhy takou istou rychlostou je tiez porusenie akehosi moralno-vodicssko-etickeho pravidla..
v principe si neurobil nic zle no nabuduce sa ocitnes v takej situacii ty a potom pochopis preco tomu vodicovi tak isla huba..aj mne by isla.. nehovorim o tom pridani plynu na konci Rolling Eyes
Úplne s Tebou súhlasím azmodan.
_________________
Opel Astra G Caravan 1.8 - 92 Kw r.v. 2002

Spritmonitor.de

VW - Polo Clasic 1.4 - 44 Kw -na odpočinku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MIRO LONDON
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1954
Bydlisko: London GB

PríspevokZaslal: Po Dec 29, 2008 3:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

som bol trochu vyskúšať moju žirafu,naložil som 3 ľudí a podme na Martinské Hole,polovica cesty 2x strmšia ako priechod na Donovaloch,som nechápal,celú cestu hore pekne na trojke pol plynu,cesta z ujazdeným snehom.no ma veľmo srdco hrialo,akú žirafku kočírujem Very Happy cestou dolu tam trochu prebehli srny cez cestu Shocked ,sme všetci štyria aj očami hamovali,no v pohode, pomohol abs
_________________
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH - 110 kw/150k- 2008 ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Dec 29, 2008 3:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja som vcera zazrel jelena, takeho statneho, parohateho za obcou Šula. Ako som siel, ani som si ho nevsimol, stal pri ceste, ako stopar Smile, len tu zrazu, asi 30 metrov od neho ho zbadam, osvetlil som ho, on asi dostal sok, a ostal stat, papulou do cesty, a ja nalozene cca 80km/hod. Flekovacka, reku co ak sa ten somar rozbehne do cesty, no nastastie to stihol otocit a ujst do lesa, kym som prisiel na jeho uroven...ale poviem vam, vsetko mi nebolo, takeho velkeho som snad este ani nevidel na vlastne oci. Kukal na mna ako tie jelene vo filme Kruh 2. Len som si hovoril nezastan, nezastan,chod dalej, lebo pridu aj ostatne Very Happy
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MIRO LONDON
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1954
Bydlisko: London GB

PríspevokZaslal: Ut Dec 30, 2008 8:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som sa teda riadne spotil d'oh! ,v MT,d.značka 40 max.ľudia prechádzali cez prechod,len jedna babka asi 70r.nestíhala,tak som spomalil,a potom aj zastal,no ked som pozrel do speťáka stuhol som,ja v aute 3 deti+manželka,za nami rozpálený bavorák,asi80-90,zastal za mnou na centimetre,jeho gestikulácia a mimika tváre,,šla naplno,,potom ma demonštratívne z trúbením a ťukaním na čelo predbehol cez plnú čiaru Shocked niekedy sa sám pristihujem pri tom,ako veľmi sa teším naspäť do Londýna,že si oddýchnem od podobných debilov Crying or Very sad
_________________
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH - 110 kw/150k- 2008 ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cierny korzar
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.03.2008
Príspevky: 946
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: Pi Jan 02, 2009 5:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bukelo: Neuveris mi ale ja som tu vysmiatu pani v cervenej SX4 stretol na dialnici tiez Very Happy Very Happy , ide si v lavom pruhu nic ju nesere a ja sa pozeram na jej odraz v lavom spetaku a vidim ze klabosi s volakym a to co sa deje za nou ju moc nezaujima ...len som sa tomu smial. haluz... Very Happy

Miro: ten pocit poznam , ale nemam rad ludi ktoy pustaju cez prechod aj tych co su este 5 metrov pred nim ...Lebo ja uz niekedy rozmysalm aj za toho predomnou a ak je to nahodou daky dobrodinec tak len fleky...
_________________
If you continue to burnout the herbs , we gonna burn out the cane fields. ;P
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MIRO LONDON
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1954
Bydlisko: London GB

PríspevokZaslal: So Jan 03, 2009 7:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Cierny korzar
no vieš,tí ľudkovia už boli v polovici prechodu,preto som z mojich 45km/h spomalil na asi 15km/h,a tá babka už bola na 2 páse zebry,tak som zastal na cca 10s.,a až vtedy debil za mnou sa prirútil,on ma videl,čo robím min.100m,
vieš starec,ja som,, trochu nasiakol,,za tých 6 rokov v UK životom a hlavne šoférovaním,tam chodec este len prejaví úmysel prejsť na druhú stranu pred prechodom a už autá stoja a s USMEVOM A PRIVETIVYM gestom ho pustia,a to je len zlomok toho,v čom sa líšia tí naši,,vodiči,,od anglických Exclamation šak podľa štatistík majú suverénne najnižšiu nehodovosť na svete Wink
_________________
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH - 110 kw/150k- 2008 ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cierny korzar
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.03.2008
Príspevky: 946
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: So Jan 03, 2009 10:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Miro: No tak to vravim ,to uz je ina vec ak su uz na prechode . Akurat ze u nas malo ludi predvida ze niekto pocka kym dojdu ludia na prechod preto to nemam rad...
_________________
If you continue to burnout the herbs , we gonna burn out the cane fields. ;P
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MIRO LONDON
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1954
Bydlisko: London GB

PríspevokZaslal: So Jan 03, 2009 10:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumb Up Wink
_________________
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH - 110 kw/150k- 2008 ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rado.c
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.02.2007
Príspevky: 1282
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Jan 04, 2009 6:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

spolocnost eurobus podla mojej dnesnej skusenosti zamestnava riadne hovada miesto soferov - absolutne bez pocitu zodpovednosti (mynimalne jeden je tam taky). ak je tu nahodou niekto z vas sofer z tejto spolocnosti, nech sa neurazi, ale nech sa skusi zamysliet nad touto prihodou:
nedela podvecer (asi 17:10hod), cesta Kosice-Presov, vozovka mokra, vonku cca -7°C... pred vjazdom na dialnicu je tiahly kopec dole, prikazana 80km/hod, nasledne zakruta a prikazana 60km/hod.
ja (v aute ja a moja tehotna manzelka, cca tyzden pred terminom porodu) som dole kopcom isiel nieco malo cez 80... ten autobus ma zlava "ofukol", tipujem nieco cez 100 - zakruta - bez akehokolvek pribrzdenia siel v pohodicke. aj som si pomyslel, ze ide prazdny, ale aj tak by si to nemal dovolit... na priamej dialnici to uz fical tych 90-100, tak som ho v pohodicke predbehol, aj tak je uz tma, nebude mi este babrat sajrajt z mokrej cesty na okna. ja cca 110-115km/hod, on v pohodicke za mnou, dokonca v lavom pruhu vedla mna. ani som nepridal, ani som neubral, ale nepodarilo sa mu predbehnut ma, za nim mu uz ktosi blikol, ze ho chce predbehnut. tak sa zaradil za mna nazad a asi z pocitu ukrivdenia, ze som nepribrzdil a nenechal ho obehnut ma, zablikal dilakovymi a nechal ich zasvietene hodnu chvilu do spetakov zozadu. neviem ale co ho viedlo k dalsiemu - pri restauracii Hummer odbocujem, uz som bol v odbocovacom pruhu, pribrzdoval som, ked tu "pan sofer" - proste kkt, neodpustil si dialkove a "mysicku" predo mna do odbocovacieho pruhu a nazad na dialnicu. co tychto vymastencov k tomuto vedie??? absolutne netusim, cim som ho vyprovokoval?? jazdou 110-120km/hod na dialnici? to nie je bozdovodne pomala jazda, okrem toho, ku 120-ke sa nemal ani priblizit.
este nieco k zamysleniu:
http://www.etrend.sk/ekonomika/slovensko/den-na-ktory-eurobus-nikdy-nezabudne/153341.html
http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/20250/Pocet-obeti-nehody-autobusu-v-Chorvatsku-stupol-na-13.html
http://dnes.atlas.sk/slovensko/cierna-kronika/241905/opat-nehoda-autobusu-zahynuli-styria-ludia-
http://www.sme.sk/c/3469708/Dalsia-nehoda-autobusu-cestujuci-zomrel.html
http://www.aktuality.sk/spravy/domace/nehoda-autobusu-zranilo-sa-17-cestujucich
vodici mestskej hromadnej dopravy su samostatna kapitola, ale myslel som, ze ked niekto soferuje dialkovy autobus a ma zodpovednost za cca 40 dalsich ludi, nebude to vymasteny hazarder!!
_________________
Opel VECTRA B, 1.6i 16V - bejvávalo
-------------------------------------------
Opel ZAFIRA, 2.0DTI, 11/2002
-------------------------------------------
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Jan 04, 2009 7:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na vyjazdenych autobusarov treba mat asi ohlad, predsa tahaju niekedy 100vky km, oni maju niektori taky styl jazdy, ze vsade idem 100. Ci je to obec, ci je to dialnica, alebo aj dialnicin privadzac, len aby nemusel spomalit(a minat tak naftu, ved predsa kazdy chodi na spotrebu). Kto ho vytoci, tomu sa pomsti dialkacmi....na jednej strane ich treba chapat, ale na druhej zas niekedy su fakt arogantni. Na oplatku si mu mal zasvietit zadnymi hmlovkami, a ukazat mu ze aj ty mas take doocibijuce svetla Smile.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Jan 04, 2009 7:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal si si zapísať značku a podať sťažnosť na Eurobus, prípadne priamo ešte počas jazdy volať 158-ku a oznámiť, že ťa na diaľnici nebezpečnou jazdou ohrozuje autobus.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
rado.c
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.02.2007
Príspevky: 1282
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Jan 04, 2009 7:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...v tomto pripade - BOHUZIAL nemam v povahe robit niekomu zle, ani z pomsty ani vobec. Brick wall Brick wall
_________________
Opel VECTRA B, 1.6i 16V - bejvávalo
-------------------------------------------
Opel ZAFIRA, 2.0DTI, 11/2002
-------------------------------------------
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Ďalší
Strana 2 z 52

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group