Opelclub Fórum
upravy c14nz 55KW - napady a rady

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Dec 02, 2008 11:02 pm    Predmet: upravy c14nz 55KW - napady a rady Odpovedať s citátom

caute zhanam rady a napady na upravu svojej corsy 1,4 chcem tam strcit z dejva 8 ventilu viacbodovy vstrek aj s prislusenstvom myslite ze to ten motor a jednotka spolu zvladnu? pripadne by som dal RJ z c16nz na c14nz, ale poprosim odpoved len ludi ktori sa v tychto veciach naozaj vyznaju
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: St Jan 14, 2009 11:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem či je to ešte aktuálne ale tiež som rozmýšľal nad úpravou svojej C16NZ na C16SE a napadlo ma že na blok C14NZ môžeš dať hlavu z C14SE (astra 1,4 si), dosť blbo sa to zháňa ale namiesto 44kW budeš mať 60, piesty ojnice nemusíš zmeniť ale musíš dať komplet hlavu, sanie, kabeláž, zvody pasujú, a ani na STK, EK nemá byť problém, tam to ajtak nebudú kontrolovať či je to jednobod alebo 4bod, označenie bloku sa nezmení a aj emissie sú takmer totožné s verziou NZ
_________________
Kadett E 1.6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Jan 15, 2009 6:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja si ale niesom isty ci by sa vymenou hlavy daco zmenilo podlamna je to v sani a jednotke a tak ale fakt neviem skor by som sa orientoval na ten dejvacky vstrek tych je vsade obrovska kopa vseliakych hrdzavych
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: Št Jan 15, 2009 10:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no trochu zle som sa vyjadril, myslel som to tak že sa mení hlava aj sanie a kabeláž/RJ, a že zvody môžu ostať pôvodné, ale máš pravdu že nexií je dosť na vrakáčoch, ale tento C14SE motor sa zháňa dosť blbo
_________________
Kadett E 1.6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group