Opelclub Fórum
paka rucnej brzdy Corsa B

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
georgo19
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.11.2007
Príspevky: 321
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Pi Nov 07, 2008 11:58 pm    Predmet: paka rucnej brzdy Corsa B Odpovedať s citátom

caute kluci.kupil som dnes na pumpe taky strieborny plastovy kryt rucnej brzdy,no problem je v tom ze neviem akym zazrakom mam dat dole tu plastovu originalnu rucku na rucnej brzde Think nemenil to este nikto z vas? v knihe "jak na to" som nic o tom nenasiel tak preto sa pytam.PS: a nasilu to nejde Very Happy Embarassed
_________________
MOJA BYVALKA - Opel Corsa 1.0 12v- 14" alkace .... hudbicka....Froggy.... Bouncing Blob
TERAZ - Audi A3 1.9TDI (110k)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
georgo19
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.11.2007
Príspevky: 321
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Po Nov 10, 2008 8:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi nikto mi nevie pomoct ? taku istu by mala mat asi aj astra aj mozno niektore ine aspon princip ako to tam asi drzi lebo nijak raz to nejde dole.diiiik Wink
_________________
MOJA BYVALKA - Opel Corsa 1.0 12v- 14" alkace .... hudbicka....Froggy.... Bouncing Blob
TERAZ - Audi A3 1.9TDI (110k)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group