Opelclub Fórum
Schema zapojenia displeya na radio

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ricco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2007
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Okt 26, 2008 6:45 pm    Predmet: Schema zapojenia displeya na radio Odpovedať s citátom

Ahojte, neviete alebo nemate nahodou niekto schemu zapojenia displeya na radio {kde su hodiny a teplota,...}
Dnes som tam menil ziarovku a po zapojeni konektora sa mi z toho zacalo dymyt a zhorela mi na plosaku jedna suciastka a teraz mi ten dysplay nejde. Kua. potreboval by som tu suciastku vymenit pripadne ak by ste vedeli niekto zohnat bud cely display alebo plosak za nejaku rozumnu cenu by mi to pomohlo.

vopred vam DAKUJEM.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Okt 26, 2008 8:47 pm    Predmet: Re: Schema zapojenia displeya na radio Odpovedať s citátom

Ricco Napísal:
Ahojte, neviete alebo nemate nahodou niekto schemu zapojenia displeya na radio {kde su hodiny a teplota,...}
Dnes som tam menil ziarovku a po zapojeni konektora sa mi z toho zacalo dymyt a zhorela mi na plosaku jedna suciastka a teraz mi ten dysplay nejde. Kua. potreboval by som tu suciastku vymenit pripadne ak by ste vedeli niekto zohnat bud cely display alebo plosak za nejaku rozumnu cenu by mi to pomohlo.

vopred vam DAKUJEM.


po pouziti standardnej opel ziarovky sa zadymilo ?

display nejde ?
podsvietenie nejde ? - vtedy vidis aktivne segmenty v protisvetle, alebo ak si zasvietis baterkou na display
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ricco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2007
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Okt 27, 2008 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej po pouziti standartnej opel ziarovky sa zadimilo {asi bola vadna od vyrobi} a nejde dysplay. Na plosaku je viditelne spalena suciastka. Neviem co to je, je to male cierne ako IO.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Okt 27, 2008 7:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a podsvietenie displaya ide ?
mozes urobit foto plosaku a poslat mi ho mailom ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ricco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2007
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Okt 28, 2008 6:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nefunguje ani podsvietenie. Je to uplne hluche, tma nic. A plosak ti odfotim ale musim to dat znovu cele dole lebo som to hodil naspat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Okt 28, 2008 6:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ricco Napísal:
Nefunguje ani podsvietenie. Je to uplne hluche, tma nic. A plosak ti odfotim ale musim to dat znovu cele dole lebo som to hodil naspat.


ono ked to je pokazene, tak to nema moc zmysel davat naspat.
nahradny display (nie palubny pocitac) na zafiru vidim tak pri vacsom stasti 2000 korun

zapojenie by sme mohli porovnat s nejakym Vectra displayom
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ricco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2007
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Okt 29, 2008 5:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No dal som to napat aby som tam nemal dieru. Je jedno ci tam je nefunkcny diplay alebo diera aj tak musis dat dole cely ram okolo palubovky. Tak je to jedno. A vies nejako pomoct???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Okt 29, 2008 6:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna ma ten modul 2 oddelene okruhy, jeden na podsvietenie a druhy na zobrazovanie. ak si tam menil ziarovku, tak mozno odislo podsvietenie.
nie je moc pravdepodobne, ze sa pokazili oba naraz.

nejaka poistka sa Ti nevypalila ? mas teraz v tom displayi dobre ziarovky ?

je mozne ze je to robene identicky s modulom do Vectry.
taky mam doma, dalo by sa to mozno porovnat.
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ricco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2007
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Okt 30, 2008 5:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ono podla mna nejde ten modul vobec lebo ako som pisal je tam zhorena sucistka v obvode. Ono to vyzera ako integrovany obvod ale moze to byt aj dioda. A hej poistku mi vyrazilo ale ked som ju vymenil tak bez zmeny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group