Opelclub Fórum
Zhromaždenie Margita Ilona 2008
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AKCIE, STRETÁVKY, ZRAZY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 12:13 pm    Predmet: Zhromaždenie Margita Ilona 2008 Odpovedať s citátom

Velke podakovanie patri organizatorom za ich snahu urobit co najlepsie stretnutie. Trochu ma sklamala ucast clenov, nakolko som stale cital prispevky, kolko ludi sa chysta a skutek utek. Alebo plna huba reci a nic... Viacej ludi prislo z Ciech ako nas!! Co je velka hamba. Doobendajsi program - sutaze - boli super. Jedlo bolo tiez na urovni a pivo nemalo chybu Smile trosku sa zvrhol poobednajsi program, organizacia mierne skratovala. Vyhodnotenie bolo na moj vkus prilis skoro, co zapricinilo rapidny odchod ucastnikov. Slovaci su uz raz taki - pozbierat ceny a tombolu a hura domov... My sme vydrzali statocne spolu asi so 6 ludmi do konca poslednej pesnicky. Naladu nam nepokazil ani nas Oplik, ktory sa znenazdajky pokazil, ked sme chceli ist na jazdu zrucnosti. Na dalsi rok mate moznost na napravu ucasti. ESTE RAZ VDAKA ORGANIZATOROM
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno poďakovanie patrí organizátorom za zorganizovanie nášho jediného veľkého zrazu Opelclubu a len na pár maličkostí / chvílami som si myslel že som na oslavách Levického motoklubu, chvílami na klasickom tuningáči , chvílami som sa cítil ako cudzí človek , alebo prinajmenšom divák, ktorého slušne vykážu z drevenej lavice pretože je údajne iba pre členov V.I.P / bolo dobre.
Škoda len že sa vytratil duch bleskom trafených. Myslím že tento zraz sa iba tváril že je zrazom Opelclubu, Ople a ich majitelia boli niekde bokom.
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 12:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozem iba plne suhlasit a stotoznit sa s prispevkom KIMIHO a nic viac nemozem dodat.
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
franticek6
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2007
Príspevky: 1871
Bydlisko: Liptovske Sliace (SK) ,Hausmening (A)

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 1:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

aj ja mozem len dodat , ze bolo SUPER
_________________
Sintra 2,2 dth r.v.99 ->RK-372-AU,, 7,0/100km
Skype : franticek6
http://www.franticek6.salem.sk/index.php
- - DIAGNOSTIKA OPCOM - -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 3:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

som rad ze nemam tento nazor sam a ti ktory tam boli a videl som ich tak celkom suhlasia. Skoda ze ako napisalKimi tych bleskom udretych tam bolo malo a to bolo reci ze ci sa tam zmestime a pod!..... tento zraz mohol byt aj u mna na zahrade a ostalo by miesto tak nas bolo malo co je ale hamba Sad
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 3:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Prisiel som tam cca o 17.00 a platil som za 5 osob 750sk a pritom tam mal hocikto iny vstup zdarma. Evil or Very Mad
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maťo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 68
Bydlisko: Oslany

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 4:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlas s Kimim. Môžem len dodať, že miesto bolo ďaleko lepšie ako Duchonka, ibaže sa to zmenilo na oslavu Levíc a ich okolia a nato tam ľudia z celého Slovenska aj z Čiech neprišli. Vytratila sa rodinná atmosféra, kde si ľudia pokecali o problémoch vyjadrili svoj názor na to či ono a nahradila ju celodňová diskotéka. Možno to niekomu takto viac vyhovuje a možno to vysvetľuje ten hromadný odchod po odovzdaní cien. Vďaka organizátorom za vynaložené úsilie a námahu, bolo celkom fajn a fakt je, že všetkým nikdy nevyhoviete.
_________________
Opel Calibra 2.0i 8V
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 5:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pripajam sa k podakovaniam organizatorom, bolo to skvela, akurat len par tych drobvnosti. mesto to bolo jednoznacne lepsie ako na duchonke, LEN - tam sme boli vsetci po kope pri hlavnej chate, a tu sme boli roztraseny po celom kempe a nevedeli kde sme a co sme(za vynimkou par susedou co sme sa poznali s minuleho roka). Vobec si neviem predstavit ako sa tam mal citit nejaky novy OPELCLUB CLEN, ktory tam nikoho nepoznal. Ja som cakal ze vsetci budeme po kope, teda ludia co nemali zajednany chatky bvudu stanovat pri tych co mali. A jednoznacne jazda kolonou bola podarenejsia na duchonke - hlavne obyslo sa to minuly rok be kolizii (Macil, dufam ze to budes coskoro opravene) a to ze minuly rok sme vsetci prisli na velikanske parkovisko a vsetci spolu sme tam boli. Nakolko viem, tento rok ani nebola spolocna fotka. A s tym odovzdanim cien - mohli nas upozornit ze sa zacnu odovzdavat o pol hodinu skor - ja som dosiel tam 19.06 a uz som mal odovzdanu cenu Sad (1. miesto v jazdach zrucnosti)

to je asi tak vsetko z mojej stranky, ked mna este nieco napadne, tak urcite este tu napisem

S pozdravom,
Jurij
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
heinrich666
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.06.2008
Príspevky: 223
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 6:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím suhlasit s /chausj/ ,sice som na Duchonke nebol, ale ked som prisiel sem, tak to bolo len ako dáky "tuning zraz" kde si kazdy niekam "vycapil" auto a ludia len chodili hore dole a kukali sa.

Teda nejak tak to na mna pôsobilo, ale ja som tam nebol od piatku do nedele tak neviem ako to bolo cele, bol som len kuknúť na vase opliky a zajazdiť si v kolóne.

Ale myslím,ze to bolo v pohodicke, snad bude nieco aj na budúci rok.
_________________
BMW 328i E46 -> novy mazel
Calibra 2.0i -> boli to dobre časy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 6:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pani ja som spoznal par spravnych oplakov a dufam ze na dalsi rok to bude co sa tyka ucasti lepsie a ze tam budeme jedna bleskom udreta rodina Cool
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 6:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj
no pocity z tohto zrazu mám zmiešane - lebo neviem či som bol na OPLACKOM zraze alebo AM TUNIg / neviem akosa presne volala ta firma / ale čo viem isto tak podľa DJ ,, PODME LEVICKE KONE, LEVICKY OKTÁN, a skrateke DJ jedine čo vyhlasil tak to bol začiatok zrazu potom v sobotu program a ďalej neviem lebo som odišiel. ´´ Bolo od DJ priam viac preferovaný a vyhlasovaný drift žiguly a BMW ako náš drift. Tak prečo si drať gumy na asfalte že! Tak asi každý a nehovorím sám za seba mal pocit, že má na sebe oplacke tričko a to všetko. Tým nastal aj ten hromadný odchod domov. Keby sme tam nešli s chalanmy tak neviem ale isto viem že Vnás ostal ten OPLACKY duch a ten sa nevytratí a neskazí ho ani LEVICKY OKTÁN.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 6:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OPELPBPB Napísal:
Ahoj
no pocity z tohto zrazu mám zmiešane - lebo neviem či som bol na OPLACKOM zraze alebo AM TUNIg / neviem akosa presne volala ta firma / ale čo viem isto tak podľa DJ ,, PODME LEVICKE KONE, LEVICKY OKTÁN, a skrateke DJ jedine čo vyhlasil tak to bol začiatok zrazu potom v sobotu program a ďalej neviem lebo som odišiel. ´´ Bolo od DJ priam viac preferovaný a vyhlasovaný drift žiguly a BMW ako náš drift. Tak prečo si drať gumy na asfalte že! Tak asi každý a nehovorím sám za seba mal pocit, že má na sebe oplacke tričko a to všetko. Tým nastal aj ten hromadný odchod domov. Keby sme tam nešli s chalanmy tak neviem ale isto viem že Vnás ostal ten OPLACKY duch a ten sa nevytratí a neskazí ho ani LEVICKY OKTÁN.
Suhlasim uple vystizne Thumb Up
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte ďalej
v piatok večer keď sme boli vyzvaný DJ na ten drift tak tam začalali driftovať Ford a jasne nechybala žiguly no aby sme nezahambili OPLACOV tak sme to aj my skusily a šlo to aj stými 60KW Very Happy . Ako sme aj predpokladali DJ aj tak vyhlasil kde ste opklaci ........ . A vrchol bol BENNY ked dosiel nas upozornit aby sme prestali lebo bla bla a mame to tu na zodpovednost. Bolo by vsetko OKI keby do rána tam nerobily somariny iný . A to svedcilo o niecom a toto neni uhol pohladu ale realita. Na inych zrazoch ked neuposluchnes organizatora tak ides von z arealu. Na oplackom zraze nie tam oplaci tahajte do kuta a kukajte a druhy nech sa blaznia. A spanila jazda : POZDRAVUJEM LEVICKYCH POLICAJTOV ---- viac sa to spackať nedalo / cez napojenia na hlavne tahy sme dvali prednost a potom sme sa len dobiehali a vysledok rozbitý MACIL Very Happy ASTRA. Ale aj tak pochvala organizácií zrazu bolo super so sklanými oplákmy a dúfam že na budúci rok to bude lepšie a hlavne v duchu OPLA .


Naposledy upravil OPELPBPB dňa Ne Aug 31, 2008 7:11 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Signum Napísal:
OPELPBPB Napísal:
Ahoj
no pocity z tohto zrazu mám zmiešane - lebo neviem či som bol na OPLACKOM zraze alebo AM TUNIg / neviem akosa presne volala ta firma / ale čo viem isto tak podľa DJ ,, PODME LEVICKE KONE, LEVICKY OKTÁN, a skrateke DJ jedine čo vyhlasil tak to bol začiatok zrazu potom v sobotu program a ďalej neviem lebo som odišiel. ´´ Bolo od DJ priam viac preferovaný a vyhlasovaný drift žiguly a BMW ako náš drift. Tak prečo si drať gumy na asfalte že! Tak asi každý a nehovorím sám za seba mal pocit, že má na sebe oplacke tričko a to všetko. Tým nastal aj ten hromadný odchod domov. Keby sme tam nešli s chalanmy tak neviem ale isto viem že Vnás ostal ten OPLACKY duch a ten sa nevytratí a neskazí ho ani LEVICKY OKTÁN.
Suhlasim uple vystizne Thumb Up



Veľmi výstižné a pravdivé.
Bol som v úlohe štatutárneho štatistu. Macil vie o čom hovorím.NO COMENT.
To :Macil. Dúfam,že si dorazil v poriadku.Mrzí ma tá havárka.
Ak prídem na východ tak hodíme reč.
Aj tak ĎAKUJEM všetkým "trpezlivým" fanúšikom.
Ospravedlňujem sa všetko čo nebolo...
Ešte jedna vec ma dosť mrzí. A to samotný počet registrovaných členov klubu.Bolo ich žalostne málo oproti minulému roku.
Ďakujem ešte raz.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk


Naposledy upravil jerryl dňa Po Sep 01, 2008 6:56 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jerryl ahoj.

Na budúci rok to bude iné a aspoň čo som sa rozprával s OPLACKMY tak ide sa variť guláš a my ho budeme predávať Very Happy . Sme stebou a budeme stebou. A ak budeš tu pomoc potrebovať volaj!! CHALANI MÝLIM sa???????????????????????????????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja neviem varit gulas Crying or Very sad
No nebol som, lebo Vectre sa "nechcelo" ale ako som popismenkoval na ICQ a pozeram na reakcie tu aj na tigrafore tak asi som o nic neprisiel Shocked
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OPELPBPB Napísal:
Jerryl ahoj.

Na budúci rok to bude iné a aspoň čo som sa rozprával s OPLACKMY tak ide sa variť guláš a my ho budeme predávať Very Happy . Sme stebou a budeme stebou. A ak budeš tu pomoc potrebovať volaj!! CHALANI MÝLIM sa???????????????????????????????

Presne tak Wink Opelzraz a nie Tuning Levicky zraz
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka chlapi, došiel som v poriadku. Síce hŕkajúc, ale v poriadku.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
Ja neviem varit gulas Crying or Very sad
No nebol som, lebo Vectre sa "nechcelo" ale ako som popismenkoval na ICQ a pozeram na reakcie tu aj na tigrafore tak asi som o nic neprisiel Shocked

Ale ano nebol si snamy - nespal si snamy v aute a nedal si si snamy pivo a pár piv. Ľutuj Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ne Aug 31, 2008 7:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kto bol organizator???
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AKCIE, STRETÁVKY, ZRAZY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group