Opelclub Fórum
Svetla sa sami zapinaju !!!

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Misena
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2008
Príspevky: 4
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Aug 11, 2008 2:48 pm    Predmet: Svetla sa sami zapinaju !!! Odpovedať s citátom

Zdravim vsetkych
potrebujem pomooooc, moja mala Agila mala dnes v noci problem zapli sa jej sami od seba parkovacky a horko tazko sli vypnut, mam dorabane automaticke zapinanie svetiel ale tam som kontrolovala poistku a vytiahla som ju aj tak sa to zapinalo, mam dojem ze to moze byt nejake relatko alebo co este netusim, vypinac je stale v polohe vypnute. No nechapem, musela som odpojit napajanie baterky inac by mi ju chudatko vybilo. Ak ste sa s tym niekto stretli dajte mi prosim vediet. Vďaka Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Aug 11, 2008 2:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Automatické zapínanie svetiel zvyčajne sčasti premosťuje spínač svetiel. Nepoznám síce zapojenie tvojho automatu, ale podozrenie padá hlavne naňho. Takže ho odpoj a uvidíš. Poistku vytiahnuť nestačí. Ak aj potom budú svetlá svietiť, tak skús skontrolovať prepínač. Potom prípadne uvidíme, čo ďalej.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Misena
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2008
Príspevky: 4
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Aug 11, 2008 3:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za promtnú radu, skúsim to dnes poobede, a potom uvidime dalej. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Misena
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2008
Príspevky: 4
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Aug 11, 2008 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak vyzera to ze sa to podarilo aj bez servisu, stryko rozobral prepinac a vycistil v jednej stykovej ploche tam bolo odlupnutie, tam pravdepodobne zapadal medenny kontakt a preto spinalo samo. Trochu sme to zarovnali. A uz dve hodiny nic uvidime co s tym bude ale keby ste niekto mali navyse takyto prepinac urcite sa po nom zhanam. Vďaka všetkym zucastneným. Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group