Opelclub Fórum
Problém- motor 1,7 DTI

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tommy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.06.2006
Príspevky: 338
Bydlisko: BA-RK

PríspevokZaslal: So Júl 15, 2006 12:32 pm    Predmet: Problém- motor 1,7 DTI Odpovedať s citátom

Pani, poprosím vás o radu ohladne motora v ASTRE G 1,7 DTI.Poslednov dobov sa mi stáva, že pri rozbehu na dlhšie trate(dialnica) ide motor na 120 v pohode ako má, ale akomáhle pridám na 140 motorom trhne, a ide ako lenivec ledva ho potjahnem dole kopcom na 140.Nepáči sa mi to, pretože to auto dalo kludne 180 aj ked v papieroch má max 170, a otazka znie, či je turbo v tahu, alebo odišlo niečo iné. Pretože, ked vypnem motor a znovu ho naštartujem ide v pohode aj turbo, jednoducho ako má ist.A ešte sa mi stáva, ked je motor studeni tak turbo spušta rázovo pri 2000ot nie postupne, ked sa zohreje ide všetko v poriadku.Má niekdo šajnu, o čo može ist?????
_________________
Astra G Y17DTI 3dv.
Pržot 206 kroch-kroch
Ford Fiesta XR2i strojovňa na kolesách ful racing už čoskoro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: So Júl 15, 2006 8:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekne si to vysvetlil....až som z toho "jelen", tak začni od jednoduchých veci až k tým "jednoduchšim".... Very Happy ,
chod najprv od vzduchu-filtre,nasávacie potrubie.....,podla toho, čo som vyrozumel,turbo by to nemalo robiť...-ale nevylučujem to! možno čerpadlo-možno, ale to skor vyzera na nejaku drobnosť ......ťažko takto-najlepšie na diagnostike,niečo ešte mrknem....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tommy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.06.2006
Príspevky: 338
Bydlisko: BA-RK

PríspevokZaslal: Ne Júl 16, 2006 12:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

V priebehu tyždna, by som mal ist na diagnostiku som zvedavi v čom je chyba Idea inak včera som kukol na IC, a bol dost zanesený.Može to byt aj v tom????
_________________
Astra G Y17DTI 3dv.
Pržot 206 kroch-kroch
Ford Fiesta XR2i strojovňa na kolesách ful racing už čoskoro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dother
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.11.2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Nov 13, 2007 8:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na 90% je to prietokomer vzduchu....robilo mi to to isté a pri 140km/ h zasietila kontrolka elektriky motora vymenil som váhu vzduchu a auto ide ako víno...na diagnostike to ukázalo v Poľsku ma váha vyšla na 173 zlotých...origoš stojí asi 7500SK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group