Opelclub Fórum
corsa klepu hydrostely

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Jún 08, 2008 7:44 am    Predmet: corsa klepu hydrostely Odpovedať s citátom

tak sa pripajam aj ja so svojim uz dlhodobejsim problemom mam corsu B 1,4 44 kw c14nz motor ide v pohode mam sice najazdenych iba 100 tisic ale uz sa mi zda malinko bez zivota a ked preradujem ked je zohriaty motor tak mi vzdy zacvakaju hydrostely teda aspon si myslim ze su to oni ale mam podozrenie ci to nebude daco s predzapalom lebo rozdelovac mi stale vlhne a trosku sa mi posuva hlava rozdelovaca par mm tak by ma zaujiml vas nazor ci mam motor zgeneralkovat alebo je to nejaka bezna vada a ked vypinam motor tak celkom dlho este dobieha cize tam uz asi ani tlaky bohviejake nebudu len ich nemam ako zmerat momentalne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mikele_g
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 24.10.2006
Príspevky: 42
Bydlisko: Hrnčiarska 36, Pozdišovce, 07201

PríspevokZaslal: Št Jún 12, 2008 9:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak sa Ti psuva hlava rozdeľovača a vlhne - skor by som hladal najprv chybu prečo. Pri 100tis robiť generalku ? To s ňou boli jazdené preteky ?
_________________
Opel Agila Z10XE 03/03
Opel Corsa Z10XE 08/03
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Jún 13, 2008 7:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no robili to vsetky rozdelovace tohoto typu su hlupo navrhnute a neviem si inak vysvetlit to dobiehanie motora ako slabe tlaky spojene samozrejme s inymi faktormi ako zla zmes paliva predzapal spojeny s rozdelovacom a bla bla uvidime teraz mam kopec roboty s inymi oplami a potom sa pustim dakedy snad aj do toho mojho heh
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jan113
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 30.09.2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ne Sep 30, 2012 8:40 am    Predmet: hydrostely corsa c ,motor z12xe Odpovedať s citátom

Hydrostely pasuju uplne presne z fabie 1,2 , stoja 3,5 eura to je 1/3 ako stoja originaly na opel ,prisiel som na to nahodou podla katalogoveho cisla artiklu, mam ich nahodene na corse c ,motor z12xe funguju bezchybne.Daju sa kupit tu: http://www.lacneautodiely.sk/fabia/zdvihatko-ventilov-fabia-12-14-4556/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Sep 30, 2012 10:09 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked wau
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group