Opelclub Fórum
kto mi poradii?
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 11:06 am    Predmet: kto mi poradii? Odpovedať s citátom

prosim vás, poradte mi, chcem si kupit opel astru, je to 1,6i, 8 ventilova, r.vyroby 98,najazdene ma 140000km, ma to klimu, el. okna, abs, a vsetko kolo toho, cena je 140000tis. nie je to vela, oplati sa mi to? a ci ten agregat nie je na to auto slabucky nahodou? dakujem Cool [/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 11:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

NO tak ci to nie je vela to ti povedat neviem.....Skus si porovnat ceny aut na internete. A hovori sa ze tento motor je ovela spolahlivejsi ako 1,6 16V. No neviem povedat ci to je pravda...bo som sa este v ani jednej Astra neviezol co bz mala tento motor. Ale ze vraj 1,6 16V zeru dost olej....Hlavne pozri v akom stave je interier, to ti prezradi dost o skutocnom stave km. ....Prajem vela stastia....
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 11:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

vsetky 8ventilove motory su ovela spolahlivejsie ako 16v..jednoduchsia kontrukcia..
a ci je slaby na to auto no musis sa previezt zalezi od prevodovky ..kone v kazdom aute vyzneju inak..
podla mna je to slabe ja by som s tym jazdit nedokazal napriklad som jazdil s VW 1.8 8v s tym najslabsim a pripadalo mi to ako hnoj..zalezi ake trasy chces jazdit do mesta je to okej Very Happy aj do 100km/h este ale potom na prd....sportove ambicie s tym urcite nebudes mat...ak chces z jazdenia nieco mat tak si to nekupuj... radsej naky ten 16V -1.6 1.8 2.0 spotreba nie je taka drasticka a uzijes si jazdu- maju krajsi prejav aj spotrebu aj su take hravejsie
ale ak to chces na pracu a budes jazdit vela tak mozno to bude ok ako premiestnovadlo

a ta cena sa mi zda velka ja osobne by som to nekupil..za 140000 sa da najst ine auto s lepsim motorom ako dychavicna astra 1.6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 8:14 pm    Predmet: Re: kto mi poradii? Odpovedať s citátom

epotrax Napísal:
prosim vás, poradte mi, chcem si kupit opel astru, je to 1,6i, 8 ventilova, r.vyroby 98,najazdene ma 140000km, ma to klimu, el. okna, abs, a vsetko kolo toho, cena je 140000tis. nie je to vela, oplati sa mi to? a ci ten agregat nie je na to auto slabucky nahodou? dakujem Cool [/b]


otazka je, ze ci to je stary model (astra F) alebo novy (astra g)

cena 125000 by na astru-g bola fajn, kebyze je bez chyby, bez hrdze, a kompletny servis od 0 km dolozeny fakturami zo znackoveho servisu Smile

astra-f ma dost nizsiu hodnotu

motor je na normalne jazdenie plne postacujuci. ale vsak na to prides pri skusobnej jazde
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

je to g rada, a dakujem za rady, nuz bol som to auto pozriet, a nevyzeralo to kto vie co, dost vela sa mi za to zdalo 140 tis. zanho, a este k tomu malo aj volant dost ocuchany ako keby mal najazdeny 200000 tis km
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 9:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

epotrax Napísal:
je to g rada, a dakujem za rady, nuz bol som to auto pozriet, a nevyzeralo to kto vie co, dost vela sa mi za to zdalo 140 tis. zanho, a este k tomu malo aj volant dost ocuchany ako keby mal najazdeny 200000 tis km


videl som aj auta, ktore mali 300000 a volant ako novy.
a cena je asi vecou dohody. ak chce vela, ze mesiac mu to dojde Wink
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 9:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ci je 1.6 8v v aute nalozenom 5 ludmi dostacujuci...a este k tomu astra G...

a preco chces prave astru .. skus vectru pripadne nieco od inych znaciek A4, Golf 4,... da sa toho najst dost v podobnej cenovej relacii s lepsim motorom
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 12:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne, ja rozmyslam bud nad astrou g, ale radsej by som chcel tu 1.6 16 ventilovu ako 8v, predsa je tam rozdiel, alebo vw golf 4, ale kedze po 4-kovych golfoch je dnes velky BOOM tak ceny si stale drzia, a audinu A4 nad tou som uz tiez premyslal. Max dam do 160 tis, ale aby bolo v super stave a nemalo nabehanych nejakych 200tis km.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 2:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no zas v uplne super stave za 160 000asi nenajdes nic... to by si musel dost dlho hladat a mat stastie... golfy su predrazene to je pravda lacne su len tie 1.4 16v co je vykonom inak mozno viac ako ten 1.6 8v... ked chces dobru cenu a dobre auta tak skor skus u nas nie moc popularne znacky...volvo, saab Cool ved vies co myslim...

s tou audinou inak chybu urcite nespravis ale len ta po facelifte v 99 ..viem co hovorim... kludne by som ho bral este raz... len treba doplatit no ale stoji to za to
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Ne Jún 01, 2008 1:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

viez ano jeto tak, mas pravdu, uz som premyslal nad nejakym renaultom meganom, alebo nieco novsie a lacnejsich aut po ktorych nieja az taky dopyt, zatial my neostava nic ine len hladat dalej nejaku dobru ponuku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marifonexu
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 30.03.2008
Príspevky: 155
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ne Jún 01, 2008 7:29 pm    Predmet: 1.6 8v --11.6 16v Odpovedať s citátom

ja som mal 1.6 8v rocnik 2001 ale skoncila v jarku a stlpe mal som na nej najazdene 300 000km, motor ziaden problem az na termostat ale velmi spolahlive, teraz mam 1.6 16v 97-98 rv. ten som kupil asi za 92000.- malinko hrdzava spotreba ta ista ak ni evacsia a rozdiel vo vykone neroznam, maly rozdiel je vtom ze tato mi papka olej ale to je asi vedlajsie a mala najazdene 135 000km.
Podla mojho nazoru je vela dat 140 000sk za f astru to si pozri rdsej g urcite budes spokojni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Po Jún 02, 2008 6:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

........ved ja som G myslel nie F
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 6:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

este mam jednu otazku, ci sa mi oplati kupit astru G rok 2002, najazdne skutocnych 90000km, servisna kniha, zimne pneu na diskoch, za 190tisic?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zachi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 20.02.2008
Príspevky: 178
Bydlisko: SKMYTL

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 7:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Urob si výpočet a porovnaj:
pred mesiacom známy predal 1,6 16V r.v. 2004 skutočný stav cca 80000 km, čo viem i so zimnými pneu. za 220000. Skúmaj ......... Confused
_________________
ASTRA Classic II HB > Z14XE > 2004
____________________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 7:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pocul som, ze Astra G 1.4 16V nova r.v. 2008 za 300000
vraj sa treba opytat v Opli. ci to ma klimu neviem
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
zachi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 20.02.2008
Príspevky: 178
Bydlisko: SKMYTL

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 7:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Juraj tak to asi jedna babka povedala, lebo by som sa tomu véééľmo čudoval za tú sumu. Možno máš ale i pravdu, zaleží iba na tom v akom stave? Rolling Eyes
_________________
ASTRA Classic II HB > Z14XE > 2004
____________________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 8:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zas až tak mimo Iurai nie je. Wink

http://web.opel.sk/cenniky/#astracl
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 8:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

cena uplne nove vozidlo, a myslim si, ze aj s klimou

na druhej strane verim, ze predajca Opel pri tejto ponuke isiel z urcitych dovodov velmi dole s cenou.

zmena kurzu koruny za poslednych par mesiacov je dovodom na zlacnenie vacsiny predavanych aut na Slovensku az o 10% pri cene vyjadrenej v korunach
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
zachi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 20.02.2008
Príspevky: 178
Bydlisko: SKMYTL

PríspevokZaslal: Št Jún 05, 2008 9:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako keby sme to všetci nepoznali, pri kúpe nového autiaka nahodia akciovú cenu príkl. 319900 ako v danom prípade, tým nalákajú zákazníkov a keď príde isté k istému hneď je z ponúkanej ceny navýšenie, že sa hlava zatočí. Taký príplatok - onaký príplatok a keď nie tak za tú uvádzanú cenu, čo asi tak ponúkajú vo výbave? Myslím si, že jednoduchá matematika, ale hold pokial by to niekomu dostačovalo niet o čom sa ďalej baviť. Treba využiť AKCIU!
_________________
ASTRA Classic II HB > Z14XE > 2004
____________________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
epotrax
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 28.05.2008
Príspevky: 74
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Pi Jún 06, 2008 3:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

diky, diky ja som uz pozeral tie cenniky, a nedavno jeden znamy kupoval astru 1,4 16v. uplne novu, a stala ho okolo 380 tisic, tak neviem teraz, ale si myslim ze 190tis za tu spominanu astru r.v. 2002, naj 90tis km nie az tak vela, ked po bazaroch sa predavaju 98,99r. od 160tis vyssie, a najazdenych to ma 2 ktrat tolko. hm?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group