Opelclub Fórum
lambda sonda

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Po Máj 26, 2008 10:51 pm    Predmet: lambda sonda Odpovedať s citátom

ahojte oplaci.mam taky mensi problem s lambda sondov.mam opel corsa c 1.0 12V 2002.s autom som spokojny len sa mi vyskytol mensi problem.nechal som si auto odstavene pred domom a rano som isiel nastartovat a svietila mi elektronika motora.ked som otvoril kapotu nastal mi pohlad ktoremu som nechapal.kable od lambda sondy boli prehriznute a aj na spodnej lambde.nejakemu hlodavcovy zachutili moje kable.zapojil som si ich spiatky ale neviem ci spravne.je tam cierny,sivy a dva biele kable a to presne neviem teraz ci som si tie biele zapojil spravne ci maju bit usporiadane alebo mozu byt hoci ako.ak by mi mohol niekto poradit co stym a ak by mal niekto schemu na zapojenie ako to vlastne ma byt.bol by som vam velmi vdacny keby ste mi mohli pomoct.za kazdu odpoved vopred dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
piso1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 09.04.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne Sep 18, 2011 6:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuna treba dat spodny kryt na motor
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Markusenka
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2011
Príspevky: 193
Bydlisko: Krásná Lípa

PríspevokZaslal: Po Sep 19, 2011 10:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj!
Bílé kable můžeš zapojit jak je libo, jsou určeny k přívodu proudu k ohřevu (předehřevu Lambda sondy). Je tam v ní rezistor a tomu je jedno kde má plus a mínus.

Ps: tady je odkaz na jednu Lambdu pro jinej motor, ale je tam obrázek, když na něj klikneš tak se pěkně zvětší a je z něj hezky vidět zapojení. ( http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;97;144947;361789;7161966;7162006;7162009|CT=5|PCT=4|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PDID=2531602|PDPID=3821933|PVT=1|SHT=1|SD=0|ST=0|LNG=0|
_________________
Opel Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE) - Sport, sekvenční LPG + svíčky NGK Laser Line 1 + FlashLube, vložka sacího filtru Green + sání z GSI, 15" Alu, střešní okno, zatmavovací folie, zámek zpátečky - Defend, rádio s MC a CD měničem, vyhřívaná sedadla, sluneční clony s osvětlením, samozatmavovací zpětné zrcátko, vyleptané VIN na všech sklech, zaslepený EGR ventil, centrální zamykání - DeadLock, Tempomat, diagnostika Op-Com a LPG Elpigaz, spotřeba 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group