Opelclub Fórum
nestartuje(len s problemami) Vectra B 2.0 dti
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jano
Anonymný





PríspevokZaslal: Pi Jún 30, 2006 11:07 pm    Predmet: nestartuje(len s problemami) Vectra B 2.0 dti Odpovedať s citátom

Zdravim Oplaci. Z nicoho nic nestartuje. Pravdepodobne pada nafta,nalejem do filtra naftu a naskoci po par tockach starterom ,trochu pojazdim zhasnem motor a uz po minute mam problem natocit alebo aj nenatocim. Mam aj take info ,ze cerpadlo. Co poradite? inak byvam blizko blavy. Dik za rady
Návrat hore
jakub-ko
Anonymný





PríspevokZaslal: So Júl 01, 2006 5:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

skontroluj si vsetky hadickove spoje od cerpadla az za filter a mozes aj tie pod autom a pozri sa na elektromag. ventil mozno sa ti predral kablik podla mna za minutu nafta spadnut nemoze a motor ma rovnomerny chod? a vlastne kedy ti nenaskoci teply alebo studeny?
Návrat hore
jano
Anonymný





PríspevokZaslal: So Júl 01, 2006 8:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jakub-ko Napísal:
skontroluj si vsetky hadickove spoje od cerpadla az za filter a mozes aj tie pod autom a pozri sa na elektromag. ventil mozno sa ti predral kablik podla mna za minutu nafta spadnut nemoze a motor ma rovnomerny chod? a vlastne kedy ti nenaskoci teply alebo studeny?




kde by mal byt ten ventil? do cerpadla ide zvazok kablov. studeny ci tepli neroby rozdiel. chod motora je rovnomerny
Návrat hore
eci
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.03.2006
Príspevky: 60
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So Júl 01, 2006 8:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj neviem ako tebe, ale mne presne toto robilo na mojej astre. Mechanik mi dal krátke prepadové hadičky, po pol roku mi popraskali ( boli to obyčajné gumené) a ešte mi dolámal aj jedno T-éčko ( v opli za 130 sk). Kúpil som prepletané nasadil a mám pokoj.
_________________
Opel ASTRA G caravan 2.0 Di 16v
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: Ne Júl 02, 2006 5:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Najjednoduchsie>najprv skontroluj tie hadicky a hadice,pripadne prepadovky poskracuj--ale s rozumom- ,kabel na cerpadlo ide do zadneho vika cerpadla-ale spominas ze volnobeh je hladky,cerpadlo to asi nebude...,ked uz sa s tym papres pozri si aj vzduchovy filter,kolko tam je sajrajtu?..vela?...
podla toho sa da urcit aj nieco viac.....bodaj by si mal prasknutu len tu malu hadicku..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jano
Anonymný





PríspevokZaslal: Ut Júl 04, 2006 6:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

dik hosi zatial ficim tie hadicky som vymenil
Návrat hore
kus
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.12.2006
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: So Jan 20, 2007 5:34 pm    Predmet: motor nenaskočí Odpovedať s citátom

Veľmi pekne Vás prosím o radu.Som zúfalý.Dnes ráno sadnem do auta otočím kľúčom,všimnem si kontrolka motora sa ani nerozsvietila a kontrolka žhavenia len preblikla.Točím a nič.Motor točí ale len tak na sucho ani "neodkašle".Jediná závada ma napadla,že pred týždňom som menil dva žhaviče a jeden sa mi podarilo strhnúť (ja debil)a druhý som nahodil prepojil tým mostíkom prešiel asi 5 km a odstavil auto.No a dnes sa stalo to čo som popísal vyššie.Napadlo ma či ten strhnutý nešiel do skratu.Akurát som odskúšal či mi príde +pól na žhaviče,ale nepríde.Tak teraz neviem čo s tým robiť.Poistka žhavenia nie je prerušená.A ešte sa chcem opýtať či sa motor môže takto správať keď nejdú vôbec žhaviče,že ani nezakašle iba točí.Dnes bolo 5 °C.Ešte som chcel skontrolovať relé žhavenia no neviem ktoré to je,podľa príručky sú tam tri ja tam mám päť.
Prikladám Vám aj odkaz na foto tých relé: http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d67996456544&al=2482901 ak mi môžete povedať že ktoré to je,prípadne aj ďalšie relé ktoré je na čo.ĎAKUJEM !

VeBe X20DTL r.v 1997
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakub-ko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.11.2006
Príspevky: 780
Bydlisko: KOSICE

PríspevokZaslal: So Jan 20, 2007 8:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poistka je tam asi tam 30 A ona tak lahko neodide naskor to relatko tazko povedat ktore to je naljepsie pojednom povyberat a premerat ale motor by mal pri piatich stupnoch "aspon zakaslat " ak nie naskocit po dlhsom toceni skontroluj aj elektr.magneticky ventil na cerpadle ci pri zapnutom zapalovani cvakne ak knemu prilozis kablik a premeraj ci ide stava do kablika
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN X 16 XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kus
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.12.2006
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: Ne Jan 21, 2007 2:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jakub-ko Napísal:
poistka je tam asi tam 30 A ona tak lahko neodide naskor to relatko tazko povedat ktore to je naljepsie pojednom povyberat a premerat ale motor by mal pri piatich stupnoch "aspon zakaslat " ak nie naskocit po dlhsom toceni skontroluj aj elektr.magneticky ventil na cerpadle ci pri zapnutom zapalovani cvakne ak knemu prilozis kablik a premeraj ci ide stava do kablika


Chcem sa spýtať,či ten elektr.magneticky ventil má niejaké relé cez ktoré ide do neho "šťava"ak áno tak kde ho najdem ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakub-ko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.11.2006
Príspevky: 780
Bydlisko: KOSICE

PríspevokZaslal: Ne Jan 21, 2007 4:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ci ma rele ale asi nie lebo nieje vykonovo zatazene ani neviem ze kde na cerpadle je lebo som ho este nevidel ale pri zapnuti kluca na kontrolky musi cvaknut
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN X 16 XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: Ne Jan 21, 2007 6:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Do cerpadla ide iba jeden drot-magneticky ventil,tak ho lahko najdes......ale u teba je skor chyba,ze ti nezhavi,takze sa zameraj na to relatko-zvycajne byva rozmerovo "najvacsie",ak by si ho nevedel najst......nevieme,aky mas model,u niektorych byva v motorovom priestore-a samotna cievka byva chranena poistkou Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kus
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.12.2006
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: Ne Jan 21, 2007 6:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vladimir Napísal:
Do cerpadla ide iba jeden drot-magneticky ventil,tak ho lahko najdes......ale u teba je skor chyba,ze ti nezhavi,takze sa zameraj na to relatko-zvycajne byva rozmerovo "najvacsie",ak by si ho nevedel najst......nevieme,aky mas model,u niektorych byva v motorovom priestore-a samotna cievka byva chranena poistkou Wink


No dnes už ten drôt nepozriem,ale chyba nebude len v tom žhavení pretože dnes ešte skúsil odpojiť prívod k žhavičom a nažhavil som ručne od + batérie a potom skúsil naštartovať,ale to isté.Točí a nič.Obávam sa či niečo nebude s elektronikou,keď sa vôbec nerozsvieti kontrolka motora(predtým svietila)a tipujem že kontrolka žhavenia už tiež nebude svietiť.No a nedaj boh,aby to bolo čerpadlo.Potom som už .....

Typ auta je popísaný vyššie aj s tými relátkami(viď odkaz)

Inak k tomu konektoru na magnetickom ventile je dobrý prístup ?Uvidím ho ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kus
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.12.2006
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: St Jan 31, 2007 9:19 pm    Predmet: Re: motor nenaskočí Odpovedať s citátom

kus Napísal:
Veľmi pekne Vás prosím o radu.Som zúfalý.Dnes ráno sadnem do auta otočím kľúčom,všimnem si kontrolka motora sa ani nerozsvietila a kontrolka žhavenia len preblikla.Točím a nič.Motor točí ale len tak na sucho ani "neodkašle".Jediná závada ma napadla,že pred týždňom som menil dva žhaviče a jeden sa mi podarilo strhnúť (ja debil)a druhý som nahodil prepojil tým mostíkom prešiel asi 5 km a odstavil auto.No a dnes sa stalo to čo som popísal vyššie.Napadlo ma či ten strhnutý nešiel do skratu.Akurát som odskúšal či mi príde +pól na žhaviče,ale nepríde.Tak teraz neviem čo s tým robiť.Poistka žhavenia nie je prerušená.A ešte sa chcem opýtať či sa motor môže takto správať keď nejdú vôbec žhaviče,že ani nezakašle iba točí.Dnes bolo 5 °C.Ešte som chcel skontrolovať relé žhavenia no neviem ktoré to je,podľa príručky sú tam tri ja tam mám päť.
Prikladám Vám aj odkaz na foto tých relé: http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d67996456544&al=2482901 ak mi môžete povedať že ktoré to je,prípadne aj ďalšie relé ktoré je na čo.ĎAKUJEM !

VeBe X20DTL r.v 1997


závada odstránená - vadná(odpálená) hlavná 80A poistka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: St Jan 31, 2007 9:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Super Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miro Palko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.06.2007
Príspevky: 2
Bydlisko: Považská Bystrica

PríspevokZaslal: So Jún 16, 2007 9:20 am    Predmet: 2.0Di - vstrekovacie čerpadlo+šponer reťaze Odpovedať s citátom

Chcel by som sa Vás spýtať, či vstrekovacie čerpadlo na tomto type odchádza skutočne tak často a náhle (ad ASTRA-G.CZ, ...DIESELPOWER.CZ). Na mojom (2.0Di r.2000) mám už nabehané takmer 150.000km a pri pomyslení že by som mal dať do prípadnej opravy cca 30.000Sk mi behá mráz pop chrbte.
A ďalej by som sa chcel spýtať i na to, či na tomto motore existuje možnosť došponovať reťaz, alebo sa to dá len výmenou šponera. A či nabehané kilometre dávajú tomu za pravdu. Ide o to, že pri naštarovaní zvuky ktoré idú z mot. priestoru sú "neprehliadnutelné". Keď sa motor zohreje (cca 10km) tak tieto pazvuky nepočuť.
Ďakujem - miroslav.palko@siemens.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marky
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.06.2007
Príspevky: 136
Bydlisko: Vysocina - CZ

PríspevokZaslal: So Jún 16, 2007 11:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tezko rict, rozhodne to neni uplne neobvykle kdyz odejde, konstrukcne to bosch zrovna nezvladl a mel ruzne veci resit jinak napr. sitka atd. Muj motor mam nalitano poctivych 170t km a tak jsem se na to ptal kluku v autorizaku, tak tu a tam nejakou tu opravu cerpadla meli, ale na poctu tech motoru co pry jezdi to nic nebylo a ukazovali mi vectru s 250t km bez sahnuti na motor.
Co se tyce toho retezu bohuzel nevim. Jinak s motorem jsem opravdu spokojen (tuk, tuk, tuk) jen bych ocenil, kdy to turbo bylo s promenou geometrii lopatek, ale to maji az 2.2DTI.

PS: zakladem je tankovat kvalitni naftu, zadny pochybny smejdy a pripadne davat do nafty aditivum jako castrol TDA nebo VIF.
_________________
Astra G Caravan NJOY Y20DTH 74kW + Vectra C Caravan Elegance Z19DTH 110kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
optheron
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 18.06.2007
Príspevky: 110

PríspevokZaslal: Po Nov 05, 2007 8:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam podobny problem so startovanim

auto mi zhavi uz od nejakych 8 stupnov ked je vonku dal som skontrolovat zhavice ze su dobre aj pripojenie na pocitac neukazalo ziadnu chybu

ale auto ked stoji nejakych 8 hodin tak je problem nastartovat musim s nim tocit niekedy az minutu aby naskocil zhavim viackrat ale ani to velmi nepomaha

najprv toci ako keby naprazdno potom zacne dymit na bielo a potom uz nabehne ked ho hned vypnem tak potom naskoci hned na otocenie kluca

mam vymenene prepadove gumove hadicky ani to nepomohlo kontroloval som aj vsetky poistky vsetko funguje a je ako ma byt len nestartuje bojim sa ze ked bude -15 tak ho ani nenastartujem

neviem mi niekto poradit co by sa dalo s tym este urobit?
moze byt problem vo vlhkosti vzduchu?


" aditivum castrol TDA nebo VIF "
a este ma zaujima co to vlastne je a co to robi a ze ci sa to oplati kupovat a co to priblizne stoji
_________________
PREDAVAM
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=37467
Opel Vectra B Caravan 2,2 DTi 2000 edition 92 kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 24.10.2007
Príspevky: 152
Bydlisko: Modrý Kameň

PríspevokZaslal: Po Nov 05, 2007 9:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

optheron Napísal:
Mam podobny problem so startovanim

auto mi zhavi uz od nejakych 8 stupnov ked je vonku dal som skontrolovat zhavice ze su dobre aj pripojenie na pocitac neukazalo ziadnu chybu

ale auto ked stoji nejakych 8 hodin tak je problem nastartovat musim s nim tocit niekedy az minutu aby naskocil zhavim viackrat ale ani to velmi nepomaha

najprv toci ako keby naprazdno potom zacne dymit na bielo a potom uz nabehne ked ho hned vypnem tak potom naskoci hned na otocenie kluca

mam vymenene prepadove gumove hadicky ani to nepomohlo kontroloval som aj vsetky poistky vsetko funguje a je ako ma byt len nestartuje bojim sa ze ked bude -15 tak ho ani nenastartujem

neviem mi niekto poradit co by sa dalo s tym este urobit?
moze byt problem vo vlhkosti vzduchu?


" aditivum castrol TDA nebo VIF "
a este ma zaujima co to vlastne je a co to robi a ze ci sa to oplati kupovat a co to priblizne stoji


Ak až po čase začne ísť biely dym vyzerá to tak, že ti spadne nafta. Ten čas po zadymenie si len ťahá naftu. Nafta sa dostane do válcov až po nejakom čase a to prvé žhavenie je už málo účinné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
optheron
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 18.06.2007
Príspevky: 110

PríspevokZaslal: Po Nov 05, 2007 10:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

co moze sposobovat padanie nafty?
a co s tym mam urobit aby nepadala nafta?
_________________
PREDAVAM
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=37467
Opel Vectra B Caravan 2,2 DTi 2000 edition 92 kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 24.10.2007
Príspevky: 152
Bydlisko: Modrý Kameň

PríspevokZaslal: Po Nov 05, 2007 11:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

optheron Napísal:
co moze sposobovat padanie nafty?
a co s tym mam urobit aby nepadala nafta?


Skús skontrolovať celú cestu nafty od nádrže, či ti niekde neuniká.
Malo by to mať aj nejaký ventil / buď elektro alebo spätný/, ale to už ti neviem poradiť - to sa musia ozvať majitelia dieselov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Strana 1 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group