Opelclub Fórum
Pena (molitan alebo neviem co) pod koberec

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kadett EVO II
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 07.04.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: Partizánske

PríspevokZaslal: Ut Apr 22, 2008 3:18 pm    Predmet: Pena (molitan alebo neviem co) pod koberec Odpovedať s citátom

Servis Smile Potreboval by som taku malu radu - z mojho kadetta som komplet vytrhal koberec pod nohami, aj vsetky tlmenia co tam boli (vyzeralo to ako take trhane chumace bavlny alebo coho)... no a teraz si chcem na podlahu nalepit (pripadne inak uchytit) koberec... len nechcem aby bol priamo na plechu, chcem by som tam nieco dat pod to, aby to bolo aspon trocha maksie a aj trocha tlmilo... takze mate niekto skusenosti ? alebo aspon ako sa vola taka latka co je pod kobercom original ? pripadne ina latka alebo nejaka pena alebo co, len aby to bolo cca 3cm hrube hadam aj nehorlave a nerozprasovalo sa to ako napr sklenene vata ( tu by som tam nechcel davat, predsa len ak by sa to nejak rozprasilo do celeho auta tak by to asi trocha svrbelo)...
_________________
Opel Kadett r.v. 1987 - EVO II 2008-2009, C20XE

Predpokladanych 190PS, uvidime po brzde

www.lubocar.sk
Videa + foto:
www.lubocar.sk/pg032.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
klu
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.03.2008
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Pi Apr 25, 2008 8:26 am    Predmet: koberec Odpovedať s citátom

Originaly zozenies iba cez inzerat, alebo na srotovisku.Skus sa pozriet v predajni kobercov na koberce, ktore maju na spodnej strane nalepenu gumu.Samozrejme budu nasavat vsetku vodu, ktora sa tam dostane z topanok.Takze potom je vhodna ako dalsia vrstva gumova podlozka v tvare vanicky, ktora zakryje cely priestor noh.A na to kobercek s logom OPEL.Ale nelep to!Obcas to treba vybrat, a riadne vysusit. Namiesto toho prveho koberca s gumou skus zohnat originaly z ineho auta a zostrihat na svoj rozmer.Samozrejme z väcsieho auta a tym padom by to malo mat aj väcsi prihlukovy ucinok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kadett EVO II
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 07.04.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: Partizánske

PríspevokZaslal: Po Apr 28, 2008 10:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no budem musiet nieco vymysliet, potom napisem ako som to vsetko spravil Smile
_________________
Opel Kadett r.v. 1987 - EVO II 2008-2009, C20XE

Predpokladanych 190PS, uvidime po brzde

www.lubocar.sk
Videa + foto:
www.lubocar.sk/pg032.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
stupi
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.10.2006
Príspevky: 88
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Sep 27, 2009 4:43 pm    Predmet: a Odpovedať s citátom

originalne podlahove koberce,site na mieru mame,je vela farieb,materialu
_________________
O-Omega 2.5TD,2000 r.v.
VW-Passat,1.9TDI,2004

0911328257
mstupi25@gmail.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
conos
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.07.2007
Príspevky: 249
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ne Sep 27, 2009 6:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pena pod koberec by sa este mozno nasla u mna v garazi z kadetta
_________________
---opel freunde---
opel kadett e C20NE
opel astra f gsi C20NE - donor pre kadetta
opel vectra c Y22DTR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: So Okt 03, 2009 11:50 pm    Predmet: Re: Pena (molitan alebo neviem co) pod koberec Odpovedať s citátom

Kadett EVO II Napísal:
Servis Smile Potreboval by som taku malu radu - z mojho kadetta som komplet vytrhal koberec pod nohami, aj vsetky tlmenia co tam boli (vyzeralo to ako take trhane chumace bavlny alebo coho)... no a teraz si chcem na podlahu nalepit (pripadne inak uchytit) koberec... len nechcem aby bol priamo na plechu, chcem by som tam nieco dat pod to, aby to bolo aspon trocha maksie a aj trocha tlmilo... takze mate niekto skusenosti ? alebo aspon ako sa vola taka latka co je pod kobercom original ? pripadne ina latka alebo nejaka pena alebo co, len aby to bolo cca 3cm hrube hadam aj nehorlave a nerozprasovalo sa to ako napr sklenene vata ( tu by som tam nechcel davat, predsa len ak by sa to nejak rozprasilo do celeho auta tak by to asi trocha svrbelo)...


caf nerozumjem preco a hlavne naco si urobyl take drastycke opatrenie ale budis kedze to chces nahradit a hlavne v tej hrubke odporucam pobehat vrakoviska inak nezozenes potrebny material co potrebujes kedze or:(je lisovana pena impregnovana proti vlhkosti) a ako nahradu uz len kvoly tlmeniu by som bral geotextiliu ta zas saje vlhkost takze potrebujes poriesit nieco proti saniu vlhkosti i ked sa kedysi pouzyval obycaj kumoasfalt ale fakt ze (hrubka sa rovna vahe)
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stupi
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.10.2006
Príspevky: 88
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Okt 12, 2009 6:27 pm    Predmet: re Odpovedať s citátom

da sa kupit originasl materia na koberce,mame ho v ponuke,rozne dekory,hrubka
_________________
O-Omega 2.5TD,2000 r.v.
VW-Passat,1.9TDI,2004

0911328257
mstupi25@gmail.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Wade
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.10.2009
Príspevky: 4
Bydlisko: LV

PríspevokZaslal: Po Okt 12, 2009 10:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To tlmenie co zhnanas, sa vola DYNAMAT, okrem ineho to PERFEKTNE odhlucnuje....
_________________
Opel Kadett E, 1.3 N
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group