Opelclub Fórum
Vysoké otáčky po štarte

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lubos.l
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.04.2008
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St Apr 16, 2008 8:39 am    Predmet: Vysoké otáčky po štarte Odpovedať s citátom

Ahoj som tu novy a potrebujem pomoc.Mam sintru a bezia mi na nej vysoke otacky.po starte za tepla to stale vybehne nad 1000 a dost ma to rozculuje.Vraj taha falosny vzduch.V autorizovanom servise s tym nevedeli nic urobit.P.S:da sa niekde zohnat nejaka literatura na sintru???nieco ako JAK NA TO????Kurna este nieco v servise mi cistili skrtiacu klapku a neviem ci cistili aj krokac.diky za akukolvek radu.


[color=red][size=9]edited by moderator[/size][/color]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Apr 16, 2008 11:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

V podstate si to sám naznačil. Skontroluj hadice, ktoré majú niečo spoločné so saním, napríklad aj odvetranie kľukovej skrine, tesnenie pod klapkou, prípadne vyčisti krokáč.
Nepíšeš aký máš motor, ale predpokladám, že to bude benzín.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
aifel75
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 20.12.2006
Príspevky: 37
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Apr 24, 2008 9:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj...skus skontrolovat podtlakove hadice vychadzajuce zo sacieho potrubia a vsetky ich spoje. Mal som podobny problem, boli popraskane hadice...
_________________
Opel Sintra 2.2 16V GLS, motor X22XE, LPG
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubos.l
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.04.2008
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ne Apr 27, 2008 8:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte no az dnes som sa dostal k tomu autu na ten krokac.Vycistene skontrolovane hadice a nic to iste hadice boli aj tlakovane kompresorom a drzia ako fras.inac skrtiaca klapka bola uz niekedy v minulosti opravovana a su tam prerabane skrutky na oske vlastne roznitovane.nechce sa mi platit 12000 za novu klapku.da sa nejako otestovat krokac ci je funkcnz???nejako premerat odpory alebo tak????ocenim kazdu jednu radu.Diky vsetkym za radu a odkaz toho auta sa nevzdam ani keby malo zhnit na parkovisku.je to moje prve auto a je to moja srdcovka.A dost mi je smutno z toho ako sa predchadzajuci majitel staral o FRANKYHO.kurnik take krasne a silne auto a takto ho zanedbat.Asi budem musiet zohnat niekoho kto sa spickovo vyzna do diferakov a PREVODOVIEK LEBO TAM NIECO NIEJE OK.Diky vsetkym a OPLOM zdar.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 27, 2008 9:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kontroloval si aj hadicu vedúcu od boxu s filtrom ku klapke?
Mimochodom, stále si nenapísal, aký máš motor. Confused
Niektoré krokáče sa dajú skontrolovať tak, že ich odmontuješ, pripojíš konektor a zopneš zapaľovanie. Osička by sa mala vysunúť. Či sa to tak dá skontrolovať aj v tvojom prípade, netuším.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
lubos.l
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.04.2008
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: So Máj 03, 2008 7:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Cau jaaj motor mam 2,2 benzin kod motora x22xe.Inak je to dost piplacka dostat sa k tomu.Neviem este skusim to otestovat s tym krokacom.vdaka za rady caute.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group