Opelclub Fórum
Laminatovanie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kadett EVO II
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 07.04.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: Partizánske

PríspevokZaslal: Ut Apr 15, 2008 7:58 pm    Predmet: Laminatovanie Odpovedať s citátom

Zdravim, chalani (mozno aj dievcata:) ), potrebujem si dat na kadetta "E" dat vyrobit zadny naraznik z laminatu... predny som si dopasoval z "F" GSi astri, ale zadny naraznik nemozem zohnat, tak si ho chcem dat vyrobyt - vyzeral by ako GSi z astri.... nepoznate niekoho kto sa s tym zaobera ? potreboval by som to tak, ze by som auto dostavil a na nom by sa to vyrobilo, lebo mam blatniky zadne prerobene Smile
_________________
Opel Kadett r.v. 1987 - EVO II 2008-2009, C20XE

Predpokladanych 190PS, uvidime po brzde

www.lubocar.sk
Videa + foto:
www.lubocar.sk/pg032.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Apr 15, 2008 11:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...je tu jeden clovek zvany aj spidi, skus ho kontaktovat, v popise ma aj nieco okolo laminatu...
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ondro
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 12.06.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Jún 12, 2009 3:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

cavte. chcel by som si sam vyrobit narazniky a prahy na renault lagunu viete mi niekto poradit ako na to? viem ze potrebujem laminatovat a aj vsetko co k tomu patri len minieje jasne ako mam vyrobit tu formu. normalne vyrezat a upravit z polystirenu? dikes vsetkym za rady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ondro
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 12.06.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Jún 12, 2009 3:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dikes skusim to
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
skorpioncar
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 06.02.2010
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: So Feb 06, 2010 12:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ondro Napísal:
cavte. chcel by som si sam vyrobit narazniky a prahy na renault lagunu viete mi niekto poradit ako na to? viem ze potrebujem laminatovat a aj vsetko co k tomu patri len minieje jasne ako mam vyrobit tu formu. normalne vyrezat a upravit z polystirenu? dikes vsetkym za rady.


vyjde ta to strasne draho ak to chces iba na jedno auto pre seba.. radsej si to objednaj hotove na www.skorpioncar.sk maju tam aj z SK certifikatom a mas to za par korun... alebo ich kontaktuj na info@skorpioncar.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
skorpioncar
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 06.02.2010
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: So Feb 06, 2010 12:45 pm    Predmet: Re: Laminatovanie Odpovedať s citátom

Kadett EVO II Napísal:
Zdravim, chalani (mozno aj dievcata:) ), potrebujem si dat na kadetta "E" dat vyrobit zadny naraznik z laminatu... predny som si dopasoval z "F" GSi astri, ale zadny naraznik nemozem zohnat, tak si ho chcem dat vyrobyt - vyzeral by ako GSi z astri.... nepoznate niekoho kto sa s tym zaobera ? potreboval by som to tak, ze by som auto dostavil a na nom by sa to vyrobilo, lebo mam blatniky zadne prerobene Smile


kontaktuj predajcu na info@skorpioncar.sk oni maju na predaj uz hotove z certifikatom.. www.skorpioncar.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group