Opelclub Fórum
FM transmitter
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
stoner
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.10.2008
Príspevky: 38
Bydlisko: Lučenec

PríspevokZaslal: Pi Feb 26, 2010 4:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no kupil som si to aj ja nakolko som nechcel menit origo radio co nepodporuje mp3ky. bol som milo prekvapeny ale asi preto ze som od toho neocakaval vobec nic. myslel som ze to bude hrat ako ked vam vypadnu basy a hraju len vysky, tiez som myslel ze to bude vyzerat hrozne v tom zapalovaci takze som bol aj pripraveny to vyskusat a hned zajbt do kosa. mam taky ten mp4kovy co ma farebny display a viem si obzerat aj obrazky a videa Rolling Eyes co nikdy asi nevyuzijem. vyzera to v pohode a aj to postacujuco hra na take to bezne pocuvanie v aute (niesom typ co da hudbu na maximum, dole okna a ruku von z auta Wink ) urcite ze ked si chcem daky album vychutnat tak si radsej spravim alebo kupim CD ale fm transmitter podla mna ucel splnil. spokojnost Thumb Up
_________________
vectra C 1.8i 16v 2006
vectra B 2.0 16v Dti 1997
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Pi Feb 26, 2010 8:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

stoner Napísal:
no kupil som si to aj ja nakolko som nechcel menit origo radio co nepodporuje mp3ky. bol som milo prekvapeny ale asi preto ze som od toho neocakaval vobec nic. myslel som ze to bude hrat ako ked vam vypadnu basy a hraju len vysky, tiez som myslel ze to bude vyzerat hrozne v tom zapalovaci takze som bol aj pripraveny to vyskusat a hned zajbt do kosa. mam taky ten mp4kovy co ma farebny display a viem si obzerat aj obrazky a videa Rolling Eyes co nikdy asi nevyuzijem. vyzera to v pohode a aj to postacujuco hra na take to bezne pocuvanie v aute (niesom typ co da hudbu na maximum, dole okna a ruku von z auta Wink ) urcite ze ked si chcem daky album vychutnat tak si radsej spravim alebo kupim CD ale fm transmitter podla mna ucel splnil. spokojnost Thumb Up
urcite svoj vyznam ma...pokial si spokojny tak mas vyrieseny problem:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ivan HRDINA
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 14.09.2007
Príspevky: 113
Bydlisko: šala

PríspevokZaslal: So Feb 27, 2010 8:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no čítam ,čítam a som zmetený...je mi jasné že porovnávať to z CD je nezmysel a už vobec nie z ALPINE!!! no uvidíme ale vdaka za názori.. Very Happy
_________________
VeBe 1,8 - X18XE1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brpo25
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.12.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 7:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nazdar, mate niekto skusenosti s drahsimi tansnittermi? Oplati sa do too investovat?

A cital som ze pri dlhsich cestach su problemy s frekvenciami, ze ich treba preladovat. Co si myslite o ceste cca 1000km do nemecka? Myslite ze by s tym bol velky problem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 7:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Problem byva, ked mas nastavenu urcitu frekvenciu, na ktorej funguje aj silnejsi zdorj signalu - nejake radio.
Takze mozno sa obcasnemu preladeniu stanice nevyhnes.
Myslim si ze to nieje nic strasne.
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
otravaga
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 04.12.2011
Príspevky: 95
Bydlisko: šaľa

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 9:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

asi tak, ja som kupil nedavno v tescu transmiter za 10€, (funguje bez problemov, ide aj na usb aj sd) a cestoval som zo zapadneho na stredne slovensko a musel som zmenit frekvenciu, lebo sa mi to uz rusilo s nejakym radiom. ale ked beham len napr. po zapadnom slovensku tak s tym neni problem. staci najst vhodnu frekv.
_________________
opel vectra combi 1,9 cdti
predaj led pásov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brpo25
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.12.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 2:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja s tym ratam ze to bude treba, len sa bojim aby to nebolo kazdu polhodku ... to by ma fakt trafilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group