Opelclub Fórum
FM transmitter
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ivan HRDINA
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 14.09.2007
Príspevky: 113
Bydlisko: šala

PríspevokZaslal: Št Apr 10, 2008 8:26 am    Predmet: FM transmitter Odpovedať s citátom

cau chalani. cem sa popitat ci mate niekto skusenosti s touto vecou a ak ano tak ake? pripada mi to ako dobri napad ale rad si precitam vase nazori... http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=2171
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mathev
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 562
Bydlisko: ...Umlátit prdel štětkou vod hajzlu styl..

PríspevokZaslal: Št Apr 10, 2008 8:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

kedysi som si to vyrobil v skole a fungovalo to super mal som cez to napojene zadne reproduktory pocitaca na radiu na skrinke Smile

inac je to jednoduche riesenie a malo by to byt ok. az na tu cenu ktora mi pride za taku blbost dost prehnana Smile
_________________
Opel Astra F Classic - 2001, X16SZR, AngelEyes bluechrom, Altezza black, MAM - W2 BLACK 7,5x16, 205/40/16, Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, 130,3dB SPL
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
www.vojkanet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 10, 2008 12:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

len vraj tam ta kvalita zvuku neni bohvie aka
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mathev
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 562
Bydlisko: ...Umlátit prdel štětkou vod hajzlu styl..

PríspevokZaslal: Št Apr 10, 2008 4:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no nahodou ten co som mal ja bol podla mna docela dobry...

kazdopadne pre nejake lepsie audiozostavy to stacit nemusi, ale zas beznemu uzivatelovi to ale podla mna na pocuvanie hudby stacit moze...
_________________
Opel Astra F Classic - 2001, X16SZR, AngelEyes bluechrom, Altezza black, MAM - W2 BLACK 7,5x16, 205/40/16, Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, 130,3dB SPL
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
www.vojkanet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
jarko90
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.04.2008
Príspevky: 210

PríspevokZaslal: Št Apr 10, 2008 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zvuk je dobry, a je to velmi prakticke ak nechces menit napriklad seriove radio v aute. prepojis si to s GPS alebo nejakym PDA a mas vyhrate Cool pocuvas co chces bez vymeny radia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mathev
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 562
Bydlisko: ...Umlátit prdel štětkou vod hajzlu styl..

PríspevokZaslal: Št Apr 17, 2008 10:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som videl nejaky taky transmitter FM na pumpe a stal 300 korun tak neviem co je za tych zvysnych 700 navyse tusim len to dialkove ovladanie ktore je podla mna ajtak zbytocnost
_________________
Opel Astra F Classic - 2001, X16SZR, AngelEyes bluechrom, Altezza black, MAM - W2 BLACK 7,5x16, 205/40/16, Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, 130,3dB SPL
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
www.vojkanet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
tristan91
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.04.2008
Príspevky: 18
Bydlisko: TO

PríspevokZaslal: Po Máj 05, 2008 10:44 am    Predmet: Re: FM transmitter Odpovedať s citátom

ivan HRDINA Napísal:
cau chalani. cem sa popitat ci mate niekto skusenosti s touto vecou a ak ano tak ake? pripada mi to ako dobri napad ale rad si precitam vase nazori... http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=2171


Ja som skúšal tento model:

http://mp3.alza.sk/evolve-fusion-transmitter-usb-line-in-bezdratovy-prenos-mp3-wma-pres-fm-dobijecka-12v-dc-napajeni-do-d77655.htm

je to fajn vecička, ale cena je naozaj prehnaná (samozrejme klesá). Problém nastane v tedy, keď nemôžeš nájsť voľnú frekvenciu - z jednej aj z druhej strany by nemal byť rušivý signál do 0,5 MHz. Potom je tá kvalita zvuku dosť chabá, hlavne pri vyššej hlasitosti. A to dialkové je pre tento model napríklad na nastavenie hlasitosit na zariadení (na samotnom zariadení som ovládanie zvuku nenašiel) potom si už volume pridávaš alebo uberáš na rádiu. Ak ako médium použiješ USB kľúč a nie samotný prehrávač, tak tento model nepozná adresárovú štruktúru a ak na kľúči máš aj iné typy súborov, tak sa k mp3 ani nedostane a bude len vyhľadávať....(prehrávač som neskúšal na to pripojiť).

P.S. nevedel som, že na toto fórum chodia len chalani Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Máj 12, 2008 12:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to nezmysel, tento FM transmitter. Mal som ho nejaký čas. Funguje dobre iba v blízkosti antény a pri stojacom aute. Akonáhle sa auto pohybuje nastáva stále nové a nové rušenie, čo si vyžaduje nové a nové hľadanie frekvencie. Frekvenčný rozsah je tiež malý, typický pre FM. Ibaže vysielanie bežného rádia je frekvenčne kompenzované...
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Marky
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.06.2007
Príspevky: 136
Bydlisko: Vysocina - CZ

PríspevokZaslal: Ut Máj 13, 2008 8:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

FM modulator je na pytel, mel jsem dva vcetne claroinu a vysledek bida. Pokud uz ho nekdo ma a chce ho pouzivat ve meste, tak jedine provest nelegalni zasah na zvetseni vykonu, nebo alespon odsoubovat antenu. Lepsi varianta je to vubec nekupovat a poridit si kvalitnejsi radio Wink .
_________________
Astra G Caravan NJOY Y20DTH 74kW + Vectra C Caravan Elegance Z19DTH 110kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Spohrelt
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.09.2008
Príspevky: 1595
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: Pi Mar 06, 2009 7:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam tento - http://www.mp3doauta.okshop.eu/fm-digital-transmitter-04-p-27.html
ma vlastnu pamat, da sa pouzit aj ako USB kluc a hlavne, co sa tyka kvality zvuku, tak celkom spokojny, hlavne treba najst uplne volnu a cistu frekvenciu, aj potom to sice malicko susti, ale fakt len velmi malo a som spokojny, nie je to CD, ale je to v celku OK, odporucam
_________________
Opel Vectra GTS, 1.9 CDTi, Z 19 DT, / 2005 /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
phoney
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.11.2009
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Po Nov 23, 2009 12:48 am    Predmet: fm transmitter nie Odpovedať s citátom

Nikomu neodporucam vyhadzovat za tuto vec peniaze, zvuk je nekvalitny. Ovela kvalitnejsie mi hraje radio ako hudba cez transmitter. Narazam na sustanie zvuku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zuzko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.02.2010
Príspevky: 177
Bydlisko: malacky

PríspevokZaslal: Pi Feb 19, 2010 4:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kvalita nic moc ako ked pocuvas kazetu moje prirovnanie
_________________
> PODPIS <
0907 849 756
Lestim pulirujem skrabance, renovujem zasednute svetla, tepujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Spohrelt
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.09.2008
Príspevky: 1595
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: So Feb 20, 2010 3:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak je to asi u kazdeho ine ...
_________________
Opel Vectra GTS, 1.9 CDTi, Z 19 DT, / 2005 /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zuzko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.02.2010
Príspevky: 177
Bydlisko: malacky

PríspevokZaslal: So Feb 20, 2010 9:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

akoze moj nazor na transmiter do firemneho by som si ho sto pro kupil aj nad tym rozmyslam bo tam je kazetak a ked jazdime cely den tak to je onicom stale pocuvat radio tam sa to hodi no do mojho auta radsej si kupim nove radio ale zasa je tu ako som zistil u oploch a inych znaciek maju multifunkcne displaye a tam ked mas origo radio na cd tak aj tam sa to oplati a ked si schopny ozeliet ten display a dialkove na volante tak si aj tak radsej kupis radio a mas vybavene nez daco pchat do zapalovaca a prepinat skladby na transmiteri moj nazor Thank You
_________________
> PODPIS <
0907 849 756
Lestim pulirujem skrabance, renovujem zasednute svetla, tepujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 10:28 am    Predmet: Re: FM transmitter Odpovedať s citátom

ivan HRDINA Napísal:
cau chalani. cem sa popitat ci mate niekto skusenosti s touto vecou a ak ano tak ake? pripada mi to ako dobri napad ale rad si precitam vase nazori... http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=2171
Ano povecsina chalanov tu ma pravdu kedze sa venujem predaju autohifi tie transmitery su aj u mna na predajni ...poviem takto: nie kazdy tu vie rozoznat kvaltu zvuku..su ludia ktori pocubaju hudbu a cokolvek im tam das povedia hra to dobre alebo mi to je jedno... su taki ktori preferuju funkcie a design,pokial nie si zazraty do hudby ako ja tak si to tam kludne daj....budes spokojny je to riesenie ak mas serieve radio v aute a nechces nic menit...Pokial ale pocuvas uroven informacii a vychutnavas si detail v muzike tak to tam davat zbytocne ...mam vselijkae transmitery vcelku to hra ani neprerusuje ked mas k tomu aj dialkove celkom potesi...malo by to byt uz standard a pripjenie kluca na mp3 je super vec...tak som tie transmitery skusal aj ja sadol som do auta zasunul naladil a pocuvam asi po par minutach som to vabral a dal prec ...Tu istu nahravku som nahodil do svojho alpine na cd a dal som si play.... pocuvam a hovorim si: nezrovnatelne!!!Dobra vec ten transmiter ale porovnanie z radiom alpine : velky sum ,transmiter vysky zastrete dynamika zvuku chaba detaily informacii zastrete nezrozumitelne prepinanie skladieb a vsetky veci ostatne z kluca su v poriadku..zalezi od modelu ...tie drahsie idu ok asi tolko, zasmial som sa a povedal si no more:-))) Alpine ja Alpine vycaruje ti slzy zazitok prednesu zvuku je neskutocny ,transmiter ti da dobry pocit mam mpr a da sa to pocuvat,nemusim kupovat nove radio a nic menit:-))...ked zoberies ceny 10-20 eur nie je co riesit ak mas seriove radio a nechces menit tak ti ostava jedine tento transmiter ....ja by som to ale v aute mat nemohol:-)) neprezil by som to lebo niekedy sa mi zda ze alpine sak nieco hraj:-))) ale to pochopim az potom zasa a opetovne ako hra Alpine az ked skusam ine znacky radii sony, jvc,panasonic atd...hladam tam ten zvuk a on tam jednoducho nie je poviem si nech zije ALPINE a tvorcom tejto znacky len vela zdravia!!nech im to ostane..su dalsie veci suvisiace repraky atd ak mas seriove je to jedno co tam das...rozpisal som sa ale uz som ticho:-))) vsetko nevie nikto ani ja a usi mame kazdy ine....podla tohio si kazdy ozvucuje auto......este poznamka:........prkrat sa mi dostali aj ine preslavene modely radii eclipse,clarion ci uz hi-end nakamichi, becker nad dizajnom by asi len kazdy mavol rukou smejd vratane znacky...ale naozaj toto su stroje ktore vedia zazrateho autohifistu priklincovat do auta a prinutit ho tam posediet par hodin..samozrejme z dobrymi reproduktormi ktore si uz dnes moze konecne dovolit aj bezny clovek a to plati aj o znacke alpine...moje prev radio od alpine bolo mini-disc stalo 29000sk....avsak dostalo nohy na parkovisku:-))).doteraz vsak jednotku davam znacke Alpine!!! takto to vyzera znacka ktoru vytaraju machri ktori maju dokonale sluchove bubienky.....Nenapisal som sem preto aby som zahadzoval alebo pochovaval nejake ine znacky alebo vychvalovat seba ....skor sa chem podelit zo skutocnostami a poznatkami ktore som ziskal pocas asi 20 rokov takze zdar oplaci:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í


Naposledy upravil frenkyto dňa Ne Feb 21, 2010 3:11 pm, celkom upravené 6 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zuzko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.02.2010
Príspevky: 177
Bydlisko: malacky

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Thank You Thank You Thank You ani ja by som to lespie nevysvetlil
_________________
> PODPIS <
0907 849 756
Lestim pulirujem skrabance, renovujem zasednute svetla, tepujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 12:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zuzko Napísal:
Thank You Thank You Thank You ani ja by som to lespie nevysvetlil
tak o hudbe to sa asi nevykecam kedze sa tym zivim nejakych 20 rokov:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zuzko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.02.2010
Príspevky: 177
Bydlisko: malacky

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kurna skoda ze si az tak z daleka Confused
_________________
> PODPIS <
0907 849 756
Lestim pulirujem skrabance, renovujem zasednute svetla, tepujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zuzko Napísal:
kurna skoda ze si az tak z daleka Confused
ale sak behame hore dole ide leto poriesime nieco.-)))je o com kecat
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, téma je o FM transmitteri, nie o Alpine.
Navyše, duplicitné príspevky sa mažú. Exclamation
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group