Opelclub Fórum
Zafira A vs Zafira B
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lubo.rix
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 31.08.2012
Príspevky: 91
Bydlisko: Prievidza, LH, BnB

PríspevokZaslal: Pi Feb 22, 2013 6:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

matyson Napísal:
Ja moc auto nevyuzívam.Stane sa že za týždeň do neho ani nesadnem.Chodím ale hlavne v lete po výletoch, tam na hrad, na chalupu,gaderská dolina.Auto v meste využívam len nutne, veľký nákup a podobne.
Obe autá mám vyskušané, všetko plne funkčné, nič zničené, náprava na jednom aj druhom tuhá.O oboje auta starané vraj nad rámec nutnosti.
Čo je zložitejšie a nákladnejšie na údržbu?

prave pri tomto jazdeni ze aj tyzden a viac auto stoji, by som siel do benzinu. Hlavne v zime, ked bude auto stat, moj nazor je ze auto je na vozenie, lepsie je pre auto zodrat ako nepouzivat, hlavne pre auto
PS: k tej udrzbe, nakladnejsie a narocnejsie-diesel. Pokial je o auto dobre starane a vsetko pravidelne menene, tak nie je problem. No pri opacnom pripade je narocnejsi a drahsi nez benzin
_________________
Vectra B 1,6 74kW 1998 Caravana- LPG
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group