Opelclub Fórum
Snímač kľukového hriadeľa

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
galo333
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.07.2009
Príspevky: 65
Bydlisko: Orava

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 11:18 pm    Predmet: Snímač kľukového hriadeľa Odpovedať s citátom

Páni zdravím Vás

Nejako má tá moja Astra zas nepočúva. Včera ma zas nechala na dialnici. Počas jazdy som zacítil také trhanie motora a po chvíli ma to odstavilo. Nešla vôbec naštartovať. Stále točilo a nechcelo odpáliť. Po chvíli ked motor trošku ochladom nabehla a došiel som ako tak do cieľa. Chyba ECN 33529. Čiž mám zas zlý snímač kľukového hriadeľa - poteší veru. Otázka moja. Je možnosť že si to vymením sám alebo je treba ísť do servisu a kde vôbec sa to nachádza? Študoval som aj manuál jak na to ale konktrétne na to sa tam v priebehu tvorby manuálu nešlo. Dajte prosím nejaké rady. Dik
Ak servis tak priblížný čas trvania výmeny a orient. cena výmeny + diel

Galo
_________________
Astrička H 1.7 CDTI 2005 Z17DTL
Vectra 1.8 benzín 1998 - (našich)
Škoda 120 1984
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Raptor181
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.05.2007
Príspevky: 86
Bydlisko: West Slovakia, BA

PríspevokZaslal: Po Mar 04, 2013 8:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri pod starterom.

Ceny dielov:
Kód:
http://www.elitecat.sk/OPEL+ASTRA+H+1.7+CDTI-VVFQ9Y2FyJlRUYWI9RmFsc2UmVmVoaWNsZUlEPTE3ODQ3JlZlaGljbGVUeXBlSUQ9MQ==


Kód:
http://eshop.autoprima.sk/passenger_cars/17847/select

_________________
autoalarmy, denne svietenie, predaj, servis a kódovanie autokľúčov, oprava tacho,oprava a reset riadiacich jednotiek, immo, zmena podsvietenia, reaktivácia airbagov, programovanie a diagnostika automobilov, odkódovanie navigácii a autorádií, servis autoelektro
*** Diagnostika ***
Opel Astra H Caravan Enjoy 1,6 16V 85kW/115PS, Z16XER - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group