Opelclub Fórum
Tlacitko SPORT

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jony5
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 13.01.2008
Príspevky: 452
Bydlisko: Zohor

PríspevokZaslal: Št Feb 07, 2013 9:02 pm    Predmet: Tlacitko SPORT Odpovedať s citátom

Pre pochopenie zacnem takto , minuly rok mi odisiel predny tlmic , no nakolko to bol ten super drahy IDS za 400eur som sa rozhodol na vymenu tlmicov za obycajne (z financnych dovodov) , Rado alias Signum mi to pekne softverovo upravil (je to proste Macher) aby to ficalo . No nanestastie to tlacitko sport je teraz nefunkcne Sad (trosku mi chyba) aj ked tah je postacujuci (relativne) . Ide mi o to , ze ci by neslo nejakym sposobom na pripojenie elektriky tlmicov nieco pripojit aby sa to tvarilo na originalne tlmice ako tam boli (nejakym odporom alebo niecim neviem cim) . Ak by sa tu nasiel nejaky majstro co by to vedel skouknout viem dodat aj ten pokazeny tlmic na pokusy .
_________________
Vectra C Caravan 3,0 CDTI 2006
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas.guru
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 15.03.2012
Príspevky: 36
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Št Feb 07, 2013 10:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja ti neporadím len mám off.topic otázku. čo sa mu stalo, prečo ti odišiel? koľko km máš nabehané? nakoľko tiež mám ten podvozok a obávam sa, že raz tie tlmiče bude treba meniť
_________________
Vectra C GTS 3.2 V6 1/2005
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jony5
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 13.01.2008
Príspevky: 452
Bydlisko: Zohor

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2013 9:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Takto , neviem ci to moze mat nieco spolocne ked som auto kupil boli v prdelke horne ulozenia tlmicov , pri vymene mi mechanik povedal ze mi slzy ten tlmic , nejaky cas som na tom jazdil a zhanal starsi ale nejako sa mi to nedarilo len novy kupit a to bolo trosku drahe na moj vkus do stareho auta . Jedneho krasneho podvecera ked som isiel v BA na moste Lafranconi som si nevsimol jamku (teraz tam myslim neni uz, ale minuly rok z jara bola ked sa odbocuje smerom do karlovky-mlynska dolina)tak to dalo taku supu som myslel ,ze aj elektron je na cimprcampr ale nastastie len vystrelil tlmic . KM som mal asi 125tis . Ale ty mas asi vyhodu kedze mas astru (podla obrazku) , ked tam kupis obycajne a ti to odparuju tak ti to bude fungovat , zevraj na astrach to ide .
_________________
Vectra C Caravan 3,0 CDTI 2006
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas.guru
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 15.03.2012
Príspevky: 36
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2013 10:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ee, mám VeCe GTS 3.2 V6, len sa mi nechce zmeniť obrazok Very Happy mám 128tis. km, bál som sa že ti odišiel "starnutím"
_________________
Vectra C GTS 3.2 V6 1/2005
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
astradriver
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 29.03.2008
Príspevky: 56

PríspevokZaslal: Št Feb 14, 2013 10:29 am    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna sa to neda zapnut. Pravdepodobne mas deaktivovany cely system IDS ktoreho sucastou je aj ten sportovy rezim.
_________________
Vectra C (2006) Z19DTH
Vectra C Caravan (2008) Z19DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group