Opelclub Fórum
Aký máte názor na novú astru J 96 kw

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
26miso1986
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.02.2013
Príspevky: 7
Bydlisko: Bratislava - okolie

PríspevokZaslal: Po Feb 04, 2013 5:07 pm    Predmet: Aký máte názor na novú astru J 96 kw Odpovedať s citátom

V Januári som objednal novú astru 96 kw vo výbave active avšak s doplnkovou výbavou akú má cosmo + xenóny a ledkové svetlá. Je to spoľahlivé auto či má niekto nejaké skúsenosti čiže plusy - mínusy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palix
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.02.2008
Príspevky: 401
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Ut Feb 05, 2013 11:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa mňa pýtať si sa mal predtým, ako si si objednal auto Smile. Čo ak by si sa teraz dozvedel, že to nie je dobré auto?
Ale pre spokojnosť... Čo tak chodím pár rokov po fórach Opel, tak sa mi javia tieto autá ako celkom spoľahlivé. Nie je to síce odpoveď na danú konkrétnu otázku, ale vo všeobecnosti to platí - hlavne akékoľvek nové auto je pomerne spoľahlivé. A hlavne vieme čiastočne ovplyvniť jeho stav v budúcnosti. U jazdeného človek nikdy nevie...
Moje ďalšie auto zrejme Opel už nebude, ale nie preto, žeby som nebol spokojný. Chcem ísť ďalej a skúsiť niečo iné - lepšie, auto, kde mi nikto nepovie s opovrhnutím "Ty máš Opel?". Ja s radosťou odpovedám - no a čo, je to porovnateľné auto so Škodou a VW, lepšie ako Renault a Citroen Wink. Opel ale nie je až taký výnimočný, aby som pri ňom na silu ostal.
_________________
Opel Astra Classic 2, 1,4 Twinport, r.v. 2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
26miso1986
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.02.2013
Príspevky: 7
Bydlisko: Bratislava - okolie

PríspevokZaslal: Ut Feb 05, 2013 11:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ďakujem za odpoveď. No ja som auto musel objednať z dôvodu že som začiatkom januára predal octaviu a musel som objednať auto. Aj ja som počul len v dobrom o astre ale tak lepšie je mať istotu ak mi to aj niekto iný potvrdí. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group