Opelclub Fórum
X16SZR divne spravanie motora
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bajky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 18.11.2007
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: So Apr 05, 2008 11:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hm ale ja som nepovedal ze tankujem na sh.ll a uz vobec som tym nemyslel V-power,to len chap ako priklad,s rukou na srdci Ti vravim ze som tento benzin nikdy netankoval a dokonca tankujem u inej overenej spolocnosti Idea Idea

Udivuje ma kolko tu je super motorarskych odbornikov,a este k tomu su netykavi az hroza,trosku brzdi ego.Nikto Ti neupiera ze si mal rozobratych vela oplackych motorov,ale skus sa niekedy zamysliet aj nad tym ci aj niekto iny nemoze mat pravdu.A toto je vsetko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Apr 05, 2008 11:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Roxor:

Ak ti nič z toho, čo ti tu bolo doporučené nepomôže, alebo budeš potrebovať ďalšiu radu, založ prosímťa nové vlákno. Toto sa ubralo úplne iným smerom a stalo sa viac zavádzjúcim ako nápomocným.

locked by moderator
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group