Opelclub Fórum
Káble k zadným reproduktorom

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slavomír 86
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.09.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Ne Jan 20, 2013 11:32 am    Predmet: Káble k zadným reproduktorom Odpovedať s citátom

Zdravím, potreboval by som poradiť kade sú ťahané káble k zadným reproduktorom na Vectre C. Po prípade aké farby a tak ďalej. Čím lepší popis, tým budem viac vďačný, ušetrí mi to čas. Ďakujem všetkým
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
otravaga
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 04.12.2011
Príspevky: 95
Bydlisko: šaľa

PríspevokZaslal: Po Jan 21, 2013 10:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

s farbou kablov ti neviem pomoct, skus pozriet konektor od radia, akej farby su tam kable. vacsinou je to samostatny konektor a kable su po dvojiciach, myslim farebne (napr. zelena - ciernozelena = plusovy kabel - minusovy kabel). Mali by byt tahane v podbehu. ja som mal teraz rozobrate vodicove dvere, tam isiel modry a modrohnedy kabel k reprakom. tu su fotky z konektora vodicovyh dveri





ak ta tie repraky moc nesuria, budem rozoberat aj ostatne dvere tak ti mozem pozriet do ktorych idu ake farby, popripade pozriet kade idu.
_________________
opel vectra combi 1,9 cdti
predaj led pásov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slavomír 86
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.09.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po Jan 21, 2013 3:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Super, ďakujem veľmi pekne. Nesúri ma to, nemám vykurovanú garáž, tak počkám na lepšie počasie. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
otravaga
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 04.12.2011
Príspevky: 95
Bydlisko: šaľa

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2013 7:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak dnes som mal rozobrate spolujazdcove dvere. mal som tam zlty a zltohnedy kabel k reprakom. co sa tyka privodu kablov do konektora k dveram, na spolujazdcovej strane je to v pohode, das dole odkladaciu skrinku a uz budes vidiet gumovu prechodku. na strane vodica to je porod. ani to nevidiet a je to dost nepristupne ale da sa to. este taka zaujimavost, potreboval som tie kovove piny do konektorov a nemohol som ich nikde zohnat. idu tam take mensie. len tak som vyskusal ci to nebudu mat v skodovackom servise. a aj mali. na jednom kabliku 60cm mali na oboch koncoch tie koncovky. no a cena? smiesnych 4,60€ Smile tak som sa stihol pozdravit a odisiel som. nakoniec som tie koncovky zohnal u kamarata v servise. nastastie odcvakaval nepotrebne konektory z ktorych som si vedel tie piny vybrat. hodim sem neskor aj foto toho pinu v nejakej mierke.




_________________
opel vectra combi 1,9 cdti
predaj led pásov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slavomír 86
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.09.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2013 10:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem pekne za fotky, ideš aj dozadu? No a s tou embéčkou Very Happy je to jasné. Raz som známej po ťukanci prerábal jednotkovú Octávku na facelift. Keby som to mal robiť ešte raz, tqk radšej kopnem bosou nohou do radiátora. Najväčší problém bola zásuvka do na svetlá. S pinmi problém nebol, len ten obal nepasoval nakoľko FL má už nastavovanie sklonu svetiel v hlavnej zásuvke. Pobehal som hádam všetky servisy a nakoniec som to kúpil až v čechách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
otravaga
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 04.12.2011
Príspevky: 95
Bydlisko: šaľa

PríspevokZaslal: Ut Feb 12, 2013 10:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne, idem aj do zadnych dveri. treba pockat Smile
_________________
opel vectra combi 1,9 cdti
predaj led pásov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group