Opelclub Fórum
hlučný motor meriva 1.7 cdti

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
solumi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 31.03.2008
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po Mar 31, 2008 11:47 am    Predmet: hlučný motor meriva 1.7 cdti Odpovedať s citátom

Mám problém motor pri zvýšení otáčok zvláštne chrčí neobmedzuje to výkom ale je to rušivý moment pri šoférovaní. Má ešte niekto tento problém?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mamba
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.08.2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št Aug 07, 2008 7:59 am    Predmet: motor 1,7cdti Odpovedať s citátom

Ahoj mam tiež Merivu 1,7cdti , neviem čo presne myslíš pod chrčaním, ale ja keď som ju kúpil tak bolo v určitých otáčkach počuť tiež také klepanie alebo niečo podobne. Keď som sa bol spýtať na to, dali auto na počítač aby ho skontrolovali či nemá motor nejakú vadu, ale nič im nevykazovalo. Mechanik mi povedal že tie motory sú dodávané ostré a treba len jazdiť ze ten zvuk zmizne. Dnes mam 30 000km a ten zvuk už nepočujem. Takže asi mal pravdu. Inak som s týmto motorom veľmi spokojný, je to dobrý pomer medzi spotrebou a výkonom, asi preto že pred tým som mal len benzínové motory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
solumi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 31.03.2008
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Št Aug 07, 2008 2:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj konečne sa niekto ozval kúpil som merivu a má najazdené 70 000 km a ten chrapot začína pri 2000 ot a prestane pri 2500 ot. vačšinou ked pridám zvýšim otáčky.Je zaujmavé že pri volnobehu to nerobí. Ináč celkovo sa mi zdá že ten motor je trochu hlučnejší. Ináč som spokojný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mamba
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.08.2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi Aug 08, 2008 12:49 pm    Predmet: 1,7CDTI Odpovedať s citátom

Tak ja ešte nie som pri 70 000km, potom uvidím. Tento typ motora mame aj ja aj otec, zatiaľ spokojnosť. Oni sú tieto motory trocha hlučnejšie, takže sa stým musíme asi zmieriť tak mi bolo povedané. Ale ak to tak ma byt tak je to v pohode, horšie by bolo ak by to bola nejaká vada. Inak zháňal som staršie plechové disky na Merivu a normálne problém. Par inzerátov, väčšinou už predané.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group