Opelclub Fórum
Zimná sezóna 2012/2013
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi Jan 11, 2013 10:30 am    Predmet: Zimná sezóna 2012/2013 Odpovedať s citátom

Páni, keďže sa tu rieši v dobrom ráne všeličo a je tam toho naozaj dosť, rozhodol som sa založiť tému, v ktorej budeme diskutovať o zime a všetkom okolo nej.

Napríklad:
- ako si pripravujete autá na zimu
- čo všetko ste na zasnežených cestách zažili
- môžete sa podeliť aj s fotografiami z lyžovačky
- alebo aká je aktuálna poveternostná situácia vo vašej lokalite


//Ak sa vám tento nápad páči, budem rád - ak si myslíte, že postačuje na toto téma "čo ste dnes urobili a dobré ráno" tak sa ospravedlňujem a môžete to zmazať prosím.
_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk



Naposledy upravil AReYco dňa Pi Jan 11, 2013 10:38 am, celkom upravené 3 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi Jan 11, 2013 10:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Začínam prvým príspevkom:
--

Chalani, tu si môžete skontrolovať:
Čo robia a kde sa nachádzajú naši cestári
Nájdete tam informácie o aké vozidlo ide, či práve posypuje a akou rýchlosťou ide.

http://gis.zask.sk/FrontController?project=giszsk

_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi Jan 11, 2013 10:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Len škoda, že je to len pre Žilinský samosprávny kraj.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi Jan 11, 2013 10:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja viem, iné sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť. Aj toto bol celkom problém.
Ak nájdem, určite sa podelím
_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi Jan 11, 2013 3:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Práve dve ženy na parkovisku si omietli auto ale ako...
jedna ohrabala síce celé aj okno, ale iba metličkou...druhá si oškrabala iba bočné a čo nasledovalo?
Presne tak, obidve si pustili stierače aby zoškrabali sneh a ľad na čelnom skle...och ten zvuk "chrrrrrrr" mi trhal uši.
--
Keby mali autá stierače na všetkých oknách, tak by ženské nemuseli ometať ani kúsok auta.

_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Jan 13, 2013 12:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pred 1/2 hoďkou si idem 80 km/h mimo obce zo ZA -> Terchovej po ako tak upravejen ceste a obehla ma ženská na novom chrobáku. Dobre, nech si ide, keď je odvážna alebo nevie, čo činí. No zaradila sa tesne predo mnou aj keď nemusela (oproti nič nešlo) - dostal som takú sprchu kameňov, že som si aj poriadne zanadával do blonďatej <>.

Ja vždy keď niekoho obieham (nie len v zime) a je posypané, tak si dávam fest pozor a ak sa dá, tak to potiahnem čo najďalej od obiehaného auta a až potom sa zaradím. A čo vy, tiež máte nervy na takýchto závodníkov?

Musím sa priznať, že som reagoval neprimerane a ženskej to vrátil, nech vie, aké to je Twisted Evil
_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
lubo22
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4321
Bydlisko: trstena

PríspevokZaslal: Ne Jan 13, 2013 3:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak: predbieham iba vtedy ked mam moznost pomaly a dlôho predbiehat a dalje pred autom sa zaradit ale ak viem ze je posypana cesta a niekto ma predbieha tak auto brzdim aby som sa vzdialil
_________________
Vectra C cierna
Vectra C modra ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mr.K
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 27.12.2012
Príspevky: 60
Bydlisko: Dubník

PríspevokZaslal: Ne Jan 13, 2013 5:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ona je odvážna,lebo má nové auto so zimnými pneumatikami,s abs a esp,a ostatné tie prvky v aute a myslí si,že aj keď je zima hneď sa zastaví ak treba.A mňe sa to isté stalo ako som išiel do NR pred nitrov sa trepem v kolóne raz 60 raz 70 a dvom autám to nestačilo a mal som predsebou miesto,lebo som počítal s tým,že ak musím na rýchlo zastaviť na šmyklavej ceste tak aby som vedel a aj tak ma predbehlo auto a zaradilo sa predo mňa a po niekoľkých km zase druhé auto.Obe boli s jedného okresu a leteli tým istým smerom.A tu je otázka ak by mali zastaviť tak ako ,keď snežilo a na ceste bol aj trocha sneh.abs by im veľmi nepohol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Jan 13, 2013 7:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Však to, akonáhle si necháš bezpečný odstup, tak ťa chcú predbehnúť, lebo tam vidia miesto, kde sa "bezpečne" upracú.
Ani tak, ani tak Sad
_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
alcom1234
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 18.11.2010
Príspevky: 318
Bydlisko: Košice / Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 10:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes ráno: cesta BA-PK, pravý pruh "uprataný", pekné takmer suché a dosť široké koľaje, že len vojdeš do nich a pustíš volant a už nič neriešiš, aj pospať si môžeš... Idem si pekne 90 v pravom pruhu, keď tu zrazu dvaja exoti v ľavom, brodia sa snehom, sotva 50... Či si chceli pojazdiť v hlbšom alebo čo, neviem... Razz Ale keď ich to baví Very Happy

Naposledy keď posýpali, tak som tiež dostal kameňmi do skla, lebo sa predo mňa musel natrepať nejaký ... Smile Pritom dva pruhy v jednom smere, nechápal som, o čo mu šlo Smile
_________________
Opel Vectra B '96 X18XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 10:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera som na trojpruhovej D1ke stretol Audi Q7 idúce max. 90kou - v bezpečnom ľavom pruhu. V pravom šiel kamión a stredný úplne prázdny.
Čo prázdny, nejaký blbeček v Peugeote 307 tadiaľ fičal 150 Smile

Ešte niečo k dnešnej kalamite v BA.
Včera som ešte jazdil po severe SK a dnes od rána v BA.
Na severe -10 AŽ -13 stupňov, sneh pevný, posypaný kamienkami, jazdilo sa fantasticky, skoro ako na asfalte.
Na 400 km ma nikto nepredbehol, takže som dostal kameň iba od jedného protiidúceho audi.
Situácia predvídateľná, priľnavosť testovateľná, premávka relatívne riedka.
Dnes ráno v BA - sneh neodhrnutý, posolený, ale soľ neroztápa a keď, iba tak, že vzniká klzká vrstva.
Problém bol sa vôbec pohnúť, jazdil som s Vectrou, minimálna pridanie plynu bez protipreklzu a kolesá stratili bočnú vodiacu silu, auto šlo do boku. Micheliny zimné nové pritom.
Kamienky sa v BA nepoužívajú, kvôli električkám, isto je to aj v KE tak.
Kramáre upchaté - trolejbus, Sitina zavretá, nehoda.
Tým pádom upchaté kolaterály.
Posýpač stojí v kolóne s autami a radlica hore, pretože na odhrnutie potrebuje rýchlosť...
A teraz sa vyjadrím k ťažisku môjho príspevku.
Severania sa smejú (a médiá k tomu prispievajú), že v BA napadne 3 cm snehu a kalamita, že BA vodiči nevedia jazdiť.
Prd makový je to pravda!
Včera som komplet všetkých severanov nechal za sebou a ešte som sa smial, akí sú pokakaní, Evka mi je svedkom.
V BA (KE, PO...) je to o inom, všetky tie faktory, ktoré som vymenoval vedú k tomu, že keď napadne sneh, je to tu o život.
Navyše najnižšia časť BA má nadmorskú výšku 100 a najvyššia cez 400, to je na mesto veľké prevýšenie, keď tam má chodiť MHD a bývajú tam ľudia.
Ja sám som dnes schádzal z kopca s neriaditeľným autom, spiatočka zaradená, trúbil som, aby sa mi rozostúpili tí, čo boli dole, pod kopcom som už mal takú rýchlosť, že som pustil brzdu, ručnou som to otočil a plný plyn do bočnej ulice, aby som sa vyhol autám, ktoré stáli dole a pokúšali sa márne vyjsť.
Keď som sa vracal, tak 3 x som sa to pokúšal rozfofrovať, ale hodilo ma vždy do boku, tak nakoniec som zvolil metódu pomalého prehrabávania sa cez sneh a asi za 15 minút som bol hore...
Toto dlhé hrabanie s TCplus zapnutým tak zohrialo motor a automat, že vetráky bežali naplno, ešte som aj cítili chladiacu v garáži.
Chcel by som vidieť tých vysmievačov, keby boli dnes ráno vo veľkom meste. Väčšina by si ani neškrtla, lebo fakt, že tam u nich je to až príliš ľahké.
Ale prosím, aby ste sa neurazili kolegovia zo severu, nie je to myslené osobne a mnohí z Vás ste veľmi schopní vodiči, len som chcel ukázať na rozdiely.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 11:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

alcom1234 Napísal:
Naposledy keď posýpali, tak som tiež dostal kameňmi do skla, lebo sa predo mňa musel natrepať nejaký ... Smile Pritom dva pruhy v jednom smere, nechápal som, o čo mu šlo Smile


Ja som raz zažil takúto situáciu. Išli dosť pomaly (chvíľu som sa vliekol za nimi, ale keď aj ostatní obiehali, vyskúšal som aj ja), prvého obehnúť v pohode, no toho druhého sme všetci museli z pravej strany a tým pádom sa vystaviť plnej spŕške snehu a kadejakého bordelu z jeho radlice. Na cca sekundu úplne biela tma, si nevidel ani kam ideš.


Kajo Napísal:
Chcel by som vidieť tých vysmievačov, keby boli dnes ráno vo veľkom meste. Väčšina by si ani neškrtla, lebo fakt, že tam u nich je to až príliš ľahké.
Ale prosím, aby ste sa neurazili kolegovia zo severu, nie je to myslené osobne a mnohí z Vás ste veľmi schopní vodiči, len som chcel ukázať na rozdiely.


No pekne si to napísal, pravdu máš. Sú to diametrálne odlišné situácie. Dnes hlási dopravný servis asi 15minút z toho 10 minút BA. Čo všetko je tam upchaté, kde je problém, kam sa nedostanete. Vyzerá to tam byť celkom o hubu.

Tu (ako hovoríš) na severe, je napočudovanie zatiaľ kľud. Veľmi nepadá, len taký prášok - stihajú ometať a soliť. Uvidíme, či to príde aj sem. Inak som netušil že v BA sa iba solí Wink sa aspoň tak veľmi neobijete, aj keď v meste to až taký problém pri nízkej rýchlosti nie je.

Toto hovorí za všetko. Situácie v BA "stojí"

_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk



Naposledy upravil AReYco dňa Po Jan 14, 2013 11:14 am, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 11:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To je pekný obrázok, minule som takto za nimi šiel a veľmi som zvažoval, či medzi nimi íst dopredu alebo nie.
Jazdili tak 60kou, vravím si - idem.
Lenže pred odhŕňačmi bola vrstva snehu asi 10 cm, to som si dal!
Ešte po 5 km som ich videl v zrkadielku a to som fakt robil maximum.
Dokonca sa mi v jednej chvíli priblížili.
Tak ale to by som nebol ja, keby som nebol prvý Smile
Ale nebola to teda žiadna výhra, dnes by som to už asi zvážil.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 11:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Z Dunajskej Lužnej do BA, čo je iba čo by kameňom dohodil dnes ráno hlásili 1,5-2 hodiny.
Hustota premávky je príliš vysoká.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AReYco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.08.2011
Príspevky: 1142
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 11:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidíš, nakoniec by si bol kľudnejší, keby si sa "vliekol" za nimi, ale aspoň po odhrnutej ceste. Niekedy si nevyberieš. Ale je pravda, že tá pomalá rýchlosť na diaľnici vnúti pocit, "obehni, obehni...."

Sestra išla dnes ráno na bus do mesta o 4:20 ráno. Bola tam sama...kedysi chodieval plný bus. Všetci už jazdia autami.

Inak tu sú nejaké infošky zaujímavé:
Sneží, kamióny sa šmýkajú, zapadol odhŕňač
_________________
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw 1996 - Zobraziť fotogalériu
Ex: Opel Corsa B (1996) 1.2 33kW - Zobraziť fotogalériu
Nezabudnite kuknúť aj moje stránky: AndySynak.com a endy.sk

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
24petusko
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.12.2009
Príspevky: 6975
Bydlisko: Košice okolie

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 12:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ale kajo, nerob dramy
pravda je, ze aj v 15 cm neodhrnutom a neposolenom snehu sa dobre jazdi
aj na kasi sa da v pohode jazdit a obiehat
ako pise dulo, s citom a dobre gumy

pravda je, ze v BA sa doplaca na to, ze je tam najvyssia koncentracia sluzobnych, vzdy sa ponahlajucich aut s vadnym medzikusom
_________________
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 12:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Peťo, ale zas nie je to také easy, musel som ísť na 3ke, lebo na 4ke to nemalo silu pretlačiť.

Najhoršiu situáciu som však zažil raz medzi Dubovou a Častou, kde vietor zafúkal na jednom úseku, asi 300 metrovom, cestu.
Do výšky asi 1,5 m, závej z prašanu.
Inde bola suchá cesta, bolo to v noci, tak som švihal.
A zrazu vidím pred sebou bielu stenu.
Čo horšie, predomnou v tej bielej stene zmizli svetlá auta.
Skúšal som brzdiť - nič, na tom úseku bol čistý ľad.
Mal som veľké šťastie, to auto predomnou zišlo z cesty a uvoľnilo tak priechod.
Niekoľko sekúnd sp, išiel úplne naslepo, to bolo len o šťastí.
Ešte som videl, ako svetlá auta predo mnou sa vpravo prepadli do jamy, tak som vedel, že musím držať volant viac doľava.
A tak som potom pomaly šiel až som vyšiel von.
Bolo to pekne nerozumné, vpáliť do toho tak rýchlo.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 12:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečo je v Bratislave kalamita keď nasneží čo len niekoľko cm?

Zdroj: http://drahovsky.blog.sme.sk/c/286476/Preco-je-v-Bratislave-kalamita-ked-nasnezi-co-len-niekolko-cm.html
Aby ste nemuseli klikat, je to aj tu:

Keď prvý krát v zime v Bratislave nasneží, tak hneď je kalamita, vznikne množstvo dopravných nehôd, nekončených dopravných zápch a šmýkanie sa vozidiel už aj na miernych svahoch. Prečo?

Podľa mňa to má viacero dôvodov.

V Bratislave jazdi veľa vozidiel na letných pneumatikách a keď nasneží ako keby vodiči zabudli, že na auto majú zabudnúť, idú na cesty ale jazdu nezvládajú.

Prvé sneženie, tak isto ako prvý dážď po dlhom období sucha podcení veľa vodičov v tom, že neuvedomia si výrazne predĺženie brzdných dráh. Dôsledkom je množstvo dopravných nehôd pri ktorých do stojacich vozidiel, spravidla pred križovatkou narazia vodiči, ktorí sa ešte nepresvedčili o tom, že brzdná dráha je dlhšia a treba dodržiavať pri totožnej rýchlosti väčší odstup od predchádzajúceho vozidla.

Problémom sú aj vodiči, ktorí majú strach zo snehu a jazdia neprimerane pomaly. Takouto jazdou neprimerane spomaľujú dopravu, spôsobujú nervozitu u vodičov jazdiacich za nimi, ktorá vedie do zvýšeného počtu predbiehaní a tým aj vyššieho počtu rizikových situácii.

Situácii nepomáha ani mentalita vodičov v Bratislave, z ktorých významná časť predpokladá, že keď nasneží, tak ihneď musí byť z ciest odprataný snehy, pripadne aspoň posypaný soľou aby sa roztopil. Podľa mňa je to dosť nešťastné, vodiči, ktorí nejazdia mimo Bratislavy a nezažijú súvislú ujazdenú vrstvu snehu posypanú len inertným materiálom, tak sa nenaučia jazdiť v zimných podmienkach. Tu by jednoznačne pomohlo, keby bol v Bratislave sneh dlhšie, aby sa vodiči stihli naučiť aj takejto jazde.

Ďalším problémom Bratislavy je vysoká hustota dopravy, ktorá je na úrovni priepustnosti hlavných ťahov, navyše sa zvyšuje zakaždým keď prší, sneží, alebo je nepohodlné počasie. Je to z toho dôvodu, že v takomto počasí sadajú do aut aj ľudia, ktorí inak využívajú na cestu do práce MHD.

Záver:

Keď sa to všetko zhrnie, tak stačí zhoršené počasie a v Bratislave sa tvoria dopravné zápchy pre zvýšený počet vozidiel, ak sa k tomu pridá viac ako desiatka dopravných nehôd, zväčša na dôležitých križovatkách a niekoľko šmýkajúcich vozidiel v svahoch, všeobecne nižšia rýchlosť jazdy, tak sa netreba čudovať, že doprava kolabuje.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo098
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.09.2008
Príspevky: 1260
Bydlisko: LV

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 12:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo jagesa si skusal na snehu?
_________________
vectra uz je prec, ostala zena, dva psy a dcera...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 1:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte nie, nemá volant ani radiacu páku Smile
Pani Richtáriková to obšíva, otcovi sa nepáčilo to drevo, že sa mu na tom potia ruky.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Ďalší
Strana 1 z 16

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group