Opelclub Fórum
po naštartovaní nepravidelný chod,potom zdochne

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
achilles1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.12.2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So Dec 15, 2012 9:28 am    Predmet: po naštartovaní nepravidelný chod,potom zdochne Odpovedať s citátom

Opel astra g, 1,4 benzín - plyn. štartuje to na benzíne, po naštartovaní kolíšu otáčky, akoby vynechával motor. do pol minuty zdochne. po naštartovaní sa to opakuje.
Pokial prepnem na plyn, žiadny problém a pokial hned po naštartovaní na benzín vyrazím a pohram sa s plynom to to ho to pár sto metroch prejde a ide normalne.
Na diagnostike žiadna chyba, sviečky nové, rozvod pred výmenov (125tisís), čo s tým??[/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kralovna
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.11.2012
Príspevky: 21
Bydlisko: Lučenec

PríspevokZaslal: Ne Dec 16, 2012 10:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Bratm. Presne tento problém mám aj ja s Omegou. Je tiež benzínová,povymienal som už všetko čo sa dalo,aj čo sa nedalo. Popri tom už robím autá pätnásť rokov,no na Toto! som krátky... No mám pre Teba dobrú správu: vydrž do jari Very Happy Robí to len v zime Smile Smile Smile (pod 5 stupnov) Kedže hovoríš,že na plyn to ide normálne,znamená to že iskru máš dobrú a dalšie smerovanie sa zamerá na benzín (kvalita benzínu,dopravné čerpadlo,tlak sústavy,pal. filter,vstreky,lambdy...no nič z tohto nesúvisí so studeným motorom Sad akurát tak skús pozrieť na diagnostike čidlo teploty vody,prípadne nasávaného vzduchu. A na záver;aké to máš auto??? Yellow_Colorz_PDT_07
_________________
Omega A
Omega B
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dikard
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.08.2010
Príspevky: 6943
Bydlisko: Okres Nove Zamky

PríspevokZaslal: Ne Dec 16, 2012 10:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skuste aditiva do benzinu aj to niekedy pomoze
je to len mozno nejaka spinka v palivovom systeme, pripadne palivovy filter ci neni stary Wink
_________________
Opel Astra G Caravan 2.0 DI 16V 60KW intercooler, ročník 2000,X20DTL,prevodv. F23, 225 000km
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group