Opelclub Fórum
Tavenie objimky H7,Corsa C,2002

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tanatos
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.07.2011
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: So Dec 08, 2012 7:12 pm    Predmet: Tavenie objimky H7,Corsa C,2002 Odpovedať s citátom

Ahojte neviete mi poradit kvoli comu mi pali tu kruhovu,plastovu, srobovaciu objimku stretavacieho svetla?Mal som to na 1 svetle komplet roztavene druhe bolo ok,kupil som teda komplet 1 nove svetlo a dnes na tom druhom starom ktore bolo pred cc 5timi mesiacmi ok pozeram ze mi zas nesvieti asi ziarovka som myslel kuknem a zas objimka roztavena....Vadna elektrika?Ale z elektrikou nikto nemanipuloval tak neviem.Nemali ste niekto podobny problem?Kontakty kde sa pcha ziarovka skoro nic tam to je ok len ten vonkajsi obvod je v okoli tych kontaktov roztaveny.Vlkost mi tam ide alebo co je s tym?Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Dec 08, 2012 8:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Veľký prechodový odpor na kontaktoch, tak sa to hreje. Treba vyčistiť kontakty, ako na objímke, tak na žiarovke. Mimochodom, aké žiarovky používať? Klasické, s klasickou vatážou, alebo nejaké ultra maxi hyper...?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Tanatos
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.07.2011
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: So Dec 08, 2012 11:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vycistenie to je uz na to neskoro uz je to dost roztavene,este ked s tym potocim do nejakej ten spravnej polohy tak sa rozsvieti ale to dlho nevydrzi zopar nadskoceni a uz nesvieti.Kupim nove svetlo ale ked mi to zacne zas tavit tak uz ma vystrie.Nejaka rada ako tomu predist?Lebo obidva svetlomety priebehu roka na ten isty problem aby odisli?Jedine co sa tam robilo a tyka sa to elektriny bola menena baterka orig. opel tam bola nejaka 44A a ja som supol Vartu neviem zda mi ze 56A ale ved to by nemalo mat vplyv.
Pred prvym roztavenim tam boli nejake asi obycajne este od predchadzajuceho majitela,po kupe svetlometu som tam supol Osram night breaker.


Naposledy upravil Tanatos dňa So Dec 08, 2012 11:31 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Dec 08, 2012 11:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba sa s tým asi zmieriť, máme autá poskladané zo súčiastiek na jedno použitie Sad
Pomôcť by mohol ten predradný odpor + čisté napružené kontakty.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kesi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.09.2008
Príspevky: 4865
Bydlisko: EHMK :-)

PríspevokZaslal: Po Dec 10, 2012 9:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vymenil by som aj konektory svetiel, čistenie im už nepomôže.
_________________
Astra F 1,4 Caravan
Astra H GTC 1,9 (110 kw)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group