Opelclub Fórum
motor netaha ak je studeny

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
palko82
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.12.2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Dec 04, 2012 7:20 pm    Predmet: motor netaha ak je studeny Odpovedať s citátom

Zdravim ta, mam astru g 1,4 2006 a pri nastartovani prve 2-3 min. motor netahal nemal vykon padali otacky na polovicu asi 400 ot/min. nereagoval plyn. Jazdim na LPG takze dost dlho som mal palivo asi na 1/3 nadrze. Bol som v dvoch servisoch a nevedeli prist na chybu. Az som natankoval uplne plnu nadrz a problem sa ciastone vyriesil. Teraz mam asi 3/4 nadrze benzinu a problem sa postupne vracia. Uz som skusal vymenit aj suciastku tzv. vaha vzduchu hned za vzduchovym filtrom a nic. Skuste poradit co vymenit. Nebude to v palivovom cerpadle? Dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bonbon
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 09.04.2010
Príspevky: 58
Bydlisko: Stará Turá

PríspevokZaslal: Ut Dec 04, 2012 9:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skontroluj si čerpadlo, pripadne vytlacnu hadicku na nom ci ju nemas niekde prasknutu. mal som nieco podobne. a este by som pozrel filter vzduchovy pripadne palivovy.
_________________
OPEL ASTRA G CARAVAN 1,4 16V 66kW + LPG
X14XE r.2000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group