Opelclub Fórum
Motor bezi aj po vypnuti

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vectriak
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 19.11.2012
Príspevky: 1
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po Nov 19, 2012 11:09 pm    Predmet: Motor bezi aj po vypnuti Odpovedať s citátom

Priatelia,
mam Vectru B diesel sedan uz nejaky cas, ale v poslednom case sa mi 2x stalo, ze mi motor chvilu bezal, aj ked som ho normalne vypol a vybral kluciky. Este par sekund isiel dalej, ked som stlacil plyn, zhasol. Chvilu dokonca to reagovalo na brzdu tak, ako keby tam boli kluciky - budiky a cela elektrika sa rozsvietila, nabehli zhavice... co to moze byt? Robi to vyhradne za tepla, ked je studeny tak reaguje normalne. Ako keby elektrika zblbla...

Okrem toho, nejde mi ventilacia, ale niekdedy sama od seba nabehne cize motorcek je v poriadku, vie niekto poradit, kde moze byt chyba?
Dakujem za kazdu radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zippi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.04.2011
Príspevky: 163
Bydlisko: NR

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2012 10:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

skontroluj kabelaz v prechodkach - do vsetkych dveri a tie do dveri kufra
ak su tam polamane kable, moze to takto blbnut
_________________
Astra G Caravan 2.0DI 60kW X20DTL r.v.98 (ABS, man. klima, el. okna, tempomat)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
otravaga
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 04.12.2011
Príspevky: 95
Bydlisko: šaľa

PríspevokZaslal: So Nov 24, 2012 10:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nieco podobne mam na felicii. vypnem kluc a motor este chvilu bezi. ked vytiahnem kluc tak mi ostanu slabo svietit kontrolky (olej, rucna - ako pri starte) a takisto aj ventilator sa da zapnut. v servise sa na to kukli, vymenili nejake relatka a bolo to v pohode. po case to vsak zase zacalo robit. ked som kukal poistnu skrinku tak tam stala voda. cize som mal skrat v poistnej skrinke a z tohto dovodu to robi to, co to robi. tento tyzden som aj nasiel kade mi do auta zateka (tesnenie celneho skla). mozno mas podobny problem, aj ked pises, ze ti to robi len za tepla, ale princip moze byt rovnaky, myslim nejaky skrat. mne to zase blbne len za dazda.
_________________
opel vectra combi 1,9 cdti
predaj led pásov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group