Opelclub Fórum
3/4 bodove pasy

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
omegav6
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.06.2012
Príspevky: 350

PríspevokZaslal: Po Okt 22, 2012 12:17 pm    Predmet: 3/4 bodove pasy Odpovedať s citátom

Aky na to mate nazor? chcem si to kupit do auta kedze mam kvazisportove auto s recaro sedackami a raz som v 3 bodovych pasoch sedel a bolo to super ... citil som sa bezpecnejsie a do sportoveho auta sa mi to hodi...plus pri bocnych narazoch to cloveka udrzi v sedacke takze myslim , ze negativny vplyv to nebude mat, skor naopak...

mam vsak 2 problemy ... co na to policajti (mysiaq mozes sa vyjadrit ako je to s vyhlaskou Very Happy)

druhy problem cital som ze taky pas ma opodstatnenie jedine ak sa da lahko odopnut pretoze v pripade pristatia ma streche ak ostanem visiet s hlavou dole tak je to velmi zle ... takze kupim kvalitu klasika sparco ...

posledna otazka ako sa to upina? vzadu sa to zacvakne do zadnych pasov a v predu sa to tusim niekde skrutkuje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Okt 22, 2012 12:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vsak byvaju aj s papiermi a schvalenim ...
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Po Okt 22, 2012 12:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bezpečnostným pásom, sedadlovým pásom alebo pásom sa rozumie zostava popruhov s uzatváracou sponou, nastavovacími zariadeniami a upevňovacími kovaniami, ktoré je možné ukotviť vo vozidle a je konštruované tak, aby sa pri zrážke alebo náhlom spomalení vozidla znížilo riziko poranenia tým, že obmedzí pohyblivosť tela a tento pojem zahŕňa tiež zariadenia na pohlcovanie energie alebo navíjanie pásov.

tolko vyhlaska... skor by som sa spytal na STK, oni by mohli vediet viac...

inak 3 bodovy bezpecnostny pas je kazdy jeden ktory je v aute Smile (myslim ze vzadu v strede maju niektore auta len 2 bodovy) asi si mal na mysli 4 alebo 5 bodovy Smile
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
omegav6
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.06.2012
Príspevky: 350

PríspevokZaslal: Po Okt 22, 2012 1:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nie oni su aj 3 bodove len sa inak uchycuju

http://www.rallyeracing.cz/eshop/26-bezpenostni-pasy-3-bodove-pt2-pro-bny-provoz.html

takto ..take chcem .. na stk to vytiahnem .. montaz a demontaz udajne trva 5 minut len aby policajti neriesili..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Po Okt 22, 2012 1:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

podla toho co pisu tak homologizaciu to ma, nevidim problem, bezny policajt ani len netusi ake pasy tam mas mat, takze bude riesit len to ci si priputany alebo nie...
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group