Opelclub Fórum
HTC Wildfire, UHP 4142 v Opel Insignia - telefonny zoznam

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
chance
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.10.2011
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2012 8:12 pm    Predmet: HTC Wildfire, UHP 4142 v Opel Insignia - telefonny zoznam Odpovedať s citátom

Dobry den,

mam problem, ktory sa vyskytol posledny tyzden. Predtym mi integrovana hands free sada v CD500 radii v Opel Insignia 2011 fungovala korektne. Tento tyzden som sa pripojil a nenacita mi telefonny zoznam. Vsetko ostatne nacita, zoznam poslednych hovorov, prijate, zmeskane, uskutocnene, ale nepriradi im mena ako predtym. Uz neviem, kde robim chybu, resetoval som nastavenie automobile, nic nepomohlo. Vypisuje telefonny zoznam je prazdny! Predtym to vsetko korektne fungovalo. Je to neprijemne, lebo pri sprarovani neviem vytacat hlasom, ak niekto vola, vidim len cislo, nie meno ako predtym. Uz neviem, kde by mohla byt chyba. Ako poslednu moznost zvazim reset telefonu do default, ale moc sa mi do tohto nehce (mnozstvo stratenych aplikacia, nastavenia apod).

Pouzivam telefon HTC Wildfire S, posledny oficialny Android 2.3.5 pre tento telefon, CD500 integrovane radio, v telefone sa to tvari ako UHP4142.

Dakujem za pomoc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group