Opelclub Fórum
Divné správanie motora

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
noodles222
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2012
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2012 12:20 pm    Predmet: Divné správanie motora Odpovedať s citátom

Ahojte, takže.. auto Astra J, 140 HP, 1,4 turbo, najazdených 3000 Km.. auto teda nové, má 3 mesiace.. Minulý týžden mi začal robiť toto:

http://youtu.be/qQolImo-TK8

Po naštartovaní ma motor divný zvuk, akoby nevedel chytiť otáčky.. Na videu počuť pri 0:03 že auto samo raz pridá, potom pri 0:11 opať dvakrat prida a od 0:18 ide zvuk taký ako má byť. Nerobí to stále, ráno ked je ešte chladnejšie počasie, to napr. nerobí.. Vždy sa mi to stáva poobede, ked idem z práce. V servise som bol 4x, hádky, presviedčanie, proste OPEL SERVIS POPRAD je banda neschopných ľudí !! vraj oni to musia počuť, tak im idem pustiť toto video.. Ešte doplním, že počas štartu sa auto trocha akoby triaslo, akoby šlo len na tri valce..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2012 5:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Video biedne, zvuk strašný.
Mne to pripadá tak, akoby podfukovalo zvody a s tým súvisia zlé hodnoty na lambde.
Navyše je tam počuť nejaké zavíjanie, možno niektorá kladka.

Natoč ešte jedno video a kameru nechaj na motore alebo blízko motora!
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
noodles222
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2012
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2012 6:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. len musím počkať kým sa oteplí, ked je chladno, tak to nerobí..

Môj laický názor je, že tomu v chladnom počasí pomáha sytič?? vravim, len tipujem, o autach veľa neviem..

Každopadne, budem to nadalej natáčať v lepšej kvalite.. Som rád, že teda uznávate, že toto nové auto ktoré ma 3 mesiace robiť nemôže.

Servisak veľmi mega ochotný ma dnes objednal na preinštalovanie softwaru. Idem budúci utorok.. Myslite že je nejaka šanca aby to software opravil??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group