Opelclub Fórum
Montáž stredového Display-u OPEL CORSA B r.v. 1995

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
LuboBN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.07.2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Ne Júl 29, 2012 5:10 pm    Predmet: Montáž stredového Display-u OPEL CORSA B r.v. 1995 Odpovedať s citátom

Zdravím Vás všetkých. Potreboval by som radu od Vás skúsenejších ohľadom B-čkového Corsátka. V mojom OPEL CORSA B 1.2 (33kW) 1995 nie je stredový display, ukazujúci čas, dátum a teplotu. Chcem ho dokúpiť, ale zaujíma ma, či je tam natiahnutá kabeláž a spravená predpríprava alebo tam nie je žiadny kábel a všetko treba zapájať pracne vlastnoručne? Dalo by sa v tom prípade vymontovať čidlo teploty z nárazníku spolu s pôvodnou kabelážou, ktorá vedie až k displayu? Nie je potom nutné rozobrať polovicu auta? Rád by som to mal zapojené rovnako ako to mali Corsy v originále. Ďakujem za rady a za pomoc. Prípadne mi môžete poslať návrhy, kde by som kúpil v trenčianskom a nitrianskom kraji spomínaný stredový display aj s kabelážou a teplotným čidlom.

môj email: tunero1.8@azet.sk

// presunuté zo sekcie Ako na to
// bukelo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Júl 30, 2012 10:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Skus sa pozriet v miestach, kde ma byt displej (ak sa to da nejak rozobrat), ci mas predpripravu - teda kabelaz s volnym, nezapojenym koncom. Ak nenajdes, nic v zlom, ale vzhladom na typ auta, jeho perspektivu (predsa je to 95 rocnik), a cenu dielov, ktore budes potrebovat aby si to mal ako povodne a hlavne vyznam toho celeho (ze ti tam ukazuje cas, vonkajsiu teplotu a v pripade originalneho radia aj nazov stanice) to bude pridrahe, za ten vysledny efekt.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LuboBN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.07.2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Ut Júl 31, 2012 11:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky moc za radu. Tak rozobraté som to už mal a žiadny kábel som tam nenašiel ... takže ma čaká kopa práce. Veď ešte uvidím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group