Opelclub Fórum
Problem s volnobehom

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jhpauto
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.09.2011
Príspevky: 4
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Po Júl 23, 2012 3:02 pm    Predmet: Problem s volnobehom Odpovedať s citátom

Kolisu mi otacky pri volnobehu ide o vectru B 2.0 16V, 100 kW, diagnostika ukazala na snimac vackoveho hriadela.vymenil som ho vymazal chybu a slo to asi tak 20 km, je to spat..pocul som ze ak vymenim ten snimac ale tam dam iny nie orign(siemens) tak musim vymenit aj snimac klukoveho hriadela...viete mi niekto poradit ako dalej

moved by admin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Júl 23, 2012 10:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie. Vyčisti krokáč, klapku, vrátane nátrubkov a tiež EGR ventil.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jhpauto
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.09.2011
Príspevky: 4
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Ut Júl 24, 2012 7:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

to uz som urobil pred tym.za studena mi nabehnu asi tak 2000 otacok a po zohriati to zacne behat od 1000 do 2000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jhpauto
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.09.2011
Príspevky: 4
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Ut Júl 24, 2012 9:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

co su tie natrubky?a este v egr ventile je nieco ako piest,tusim sa ma trochu hybat,mne vobec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Júl 24, 2012 11:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To sú všetky trubičky, ktoré sú na škrtiacej klapke a sú na nich nasunuté hadičky.
Pri voľnobehu je EGR zatvorený, teda mal by byť. Na voľnobeh nemá vplyv. Ak však je zaseknutý v pootvorenej polohe, tak to môže blbnúť. Príčinou nepravidelného voľnobehu môže byť aj regulátor tlaku paliva. Skontroluj podtlakovú hadičku, ktorá vedie do neho. Nesmie byť prasknutá a musí byť priechodzia až do škrtiacej klapky.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jhpauto
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.09.2011
Príspevky: 4
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: St Júl 25, 2012 5:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne, tak to pozriem este aj tu hadicku,lebo niektore uz mi brat pomenil lebo boli popraskane.tusim ze ten egr je ozaj zaseknuty v otvorenej polohe.hadam to uz dam do kopy.mesiac nad tym robim a uz aj ked to ide,nie nadlho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group