Opelclub Fórum
PlastiDip
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Jún 11, 2012 9:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Skôr, či neskôr, vám to začne zliezať dole a tie franforce budú "nádherné".
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
troodon
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.11.2008
Príspevky: 659
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Jún 12, 2012 6:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som to zhanal ale odradila ma cena co je asi hlavna nevyhoda, inak si to viem predstavit na ochranu kolies, kapoty, proste vsade tam kde docasne nemozes pouzit striekanie klasickou farbou alebo chces odskusat vzhlad/farbu. Lahko bez poskodenia laku to ide dole.
Pekny vzhlad sa da dosiahnut aj v amaterskej aplikacii, klasicke striekanie si uz vyzaduje "majstra" ak to ma byt spravene dobre. Cize keby som si chcel kolesa streknut tak asi plastidip by som vyskusal, oblepil len gumu a strekol to, keby sa mi nepacilo strhol by som to.
Navyse maju aj priehladnu variantu tak som to chcel na izolaciu ale ako vravim zatial ta cena odradza.
_________________
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bizzy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.07.2010
Príspevky: 1306
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Ut Jún 12, 2012 6:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

si myslím, že stačí len počkať, novinka je to, tak cena je vysoká, ako aj s carbónmi, teraz kúpiš všade a zadarmo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
troodon
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.11.2008
Príspevky: 659
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Jún 12, 2012 7:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ono to uz je nejaky ten mesiac/rok na trhu ale nakolko to nema konkurenciu v tom segmente a cinania to este neopajcli tak cena je vysoka, myslim si ze az neprimerane vysoka. Ale taky je tento svet, dopyt urcuje ceny.
_________________
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acerko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.08.2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Aug 17, 2012 10:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Či je vysoká či nie, to je relatívne. Kebyže si mám do toho dať celé auto a po týždni to dať dole, tak jasné, je to drahé. Ale napr. fólia vyjde neporovnateľne drahšie, o celolaku nehovoriac. A keď nie, tak podľa mňa aspoň priehľadný na kapotu je celkom fajn vec, farbu nezmení a ochráni lak pred kamienkami.

Ja som to dával len na kolesá, aj na zimáky (16"), aj na letné (17")... 16ky som robil s troma sprejmi za 50E ( http://plasti-shop.sk/plasti-dip-set-na-disky/20-set-na-disky-plasti-dip.html ) a na 17ky som radšej vzal 4ks za 65 ( http://plasti-shop.sk/plasti-dip-set-na-disky/19-velky-set-na-disky-plasti-dip.html ), ale zbytočne, keďže zo štvrtého som minul len trošku.

Čo sa výdrže týka, nemám problém, ani s umývaním, wapka bez problému (koniec koncov aj na tej stránke majú video test s wapkou https://www.youtube.com/watch?v=zSRrxm63D8g ). Pre mňa je to super, lebo nechcel som mať čierne kolesá na vždy. Na jednom mám síce malú ďobku, čo sa priateľke niekde podarilo pri parkovaní, ale vidno to max z 1 metra a nerozširuje sa to, takže zatiaľ neriešim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Pi Aug 17, 2012 11:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nastriekal som to na bocne listy dverí a stresne lišty. dal som 2 vrstvy tak snad to vydrží.aplikacia jednoduchá,nesteká to,bez prípravy podkladu...
kupoval som to v cobra tuningu BA.plasti dip 20€ výdatnosť 0,6m2. ponukal mi aj od foliatec v podstate to iste. cenovka 50€ Rolling Eyes ale zevraj v akcii to mali za 30 a 2nasobna vydatnosť.ale kupil som plasti dip.
a pre bizziho.niekde som cital ze tato technologia (tekuta guma) sa v usa používa od 70.rokov.takže novinka to nie je.ale na tuning kolies,.. je to super special novinka Very Happy za ktoru treba pytat vela penazí lebo tuning Cool
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acerko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.08.2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne Aug 19, 2012 7:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné, samotný Plasti Dip existuje už dlho, ale na auta sa to začalo používať až nedávno... U nás možno 2, v USA asi trošku viac. Ale u nás to je vzhľadom na "povedomie verejnosti" novinka, nakoľko pred takým rokom-dvoma o tom vedelo asi toľko ľudí, že by som ich spočítal na jednej ruke... Ja som sa o tom tiež dozvedel náhodou asi pred mesiacom Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group