Opelclub Fórum
Alternátor s vakuovou pumpov

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirec1478
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2011
Príspevky: 8
Bydlisko: Terchová

PríspevokZaslal: Pi Máj 18, 2012 11:51 am    Predmet: Alternátor s vakuovou pumpov Odpovedať s citátom

Zdravím mám problém a prosím o radu Takze s vakuovej pumpy mi po oske alternátora tečie olej do alternátora a potom niekedy počas jazdy mi spadne otačkomer na nulu+rozsvieti sa mi kontrolka baterky a po 10 sekundach zas nabehne a ide normalne opakuje sa to asi tak 20KM problem je aj pri studenom štartovani musim pridať plym na 3-tisíc inač mi nedobija a setko mi stojí na 0 a mam opel vectra b 1.7TD r.v.1996 nevieťe co s tým?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
troodon
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.11.2008
Príspevky: 659
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Pi Máj 18, 2012 12:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vymenit altik
_________________
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
El Diablo
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 12.04.2012
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Pi Máj 18, 2012 1:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skôr by som tipol na vakuovu pumpu ktorá mastí alternátor ( olej na uhlíkoch ) odstráň zatekanie a daj vedieť či to ešte stále pretrváva .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec1478
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2011
Príspevky: 8
Bydlisko: Terchová

PríspevokZaslal: Po Máj 21, 2012 3:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som dal objednať gufero + tesniace gumičky pod pumpou + nový regulátor, lebo tie uhlíky mali sotva 0.5 cm tak hneď aj to vymením tak dúfam že to zajtra budú mať najneskôr stredu tak uvidím hádam to pôjde ako má s týmito novými vecami ložiská vyzerajú ok som zvedavý teda či to pomôže Smile zatiaľ vďaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec1478
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2011
Príspevky: 8
Bydlisko: Terchová

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 3:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No takže výsledok: dal som si teda objednať kvalitnejšie diely čo som spomínal,, semering, uhlíky, regler + tesniace gumičky na pumpu spolu ma to vyšlo na 49E poskladal a zatiaľ je to úplne 100% takže veľká vďaka El Diablo pomohol si mi super a ušetril minimálne 130E, lebo najlacnejšia alternatíva čo som zohnal bolo že mi dajú zrepasovaný za 170E + môj starý altik ze im dám a za úplne nový pýtali 562E sú to iné palky takže ešte raz vďaka Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
El Diablo
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 12.04.2012
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Pi Máj 25, 2012 3:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nemaš zač . predsa sme tu aby sme si navzájom pomáhali . každý z nás niečo vie , niečomu sa vyzná . takže nemaš za čo dakovať . som rád že moja rada mala pozitívny účinok . aj nabudúce ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group