Opelclub Fórum
Vectra C elektr.spetaky

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
james138
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.04.2012
Príspevky: 4
Bydlisko: Kosice

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 11:25 pm    Predmet: Vectra C elektr.spetaky Odpovedať s citátom

Zdravim,

mam otazocku Smile ? Jeden pan mudry technik z Opel mi povedal ze ak mame na vectre elektricke spetaky tak by sa mali sklopit po tom co zamknem auto a drzim na kluci tlacidlo zaknutia Smile aaale Smile okna sa vytiahnu ale spetaky nic Smile ale manualne tlacidlom sa sklopia ... vie mi povedat niekto navod ako to urobit alebo treba nastavit cez PC ?

Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 8:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo hovorí návod k autu?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
citrus
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 24.05.2008
Príspevky: 255
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

PríspevokZaslal: Št Máj 03, 2012 8:17 pm    Predmet: Re: Vectra C elektr.spetaky Odpovedať s citátom

neviem ci si skusal dvojite zamknutie.
stlac na dialkovom ovladaci tlacitko zamknutia, ked sa dvere zamknu hned potom stlac este raz tlacitko zamknutia a drz ho zmacknute - zrkadla by sa mali sklopit.

Daj vediet ci pomohlo
james138 Napísal:
Zdravim,

mam otazocku Smile ? Jeden pan mudry technik z Opel mi povedal ze ak mame na vectre elektricke spetaky tak by sa mali sklopit po tom co zamknem auto a drzim na kluci tlacidlo zaknutia Smile aaale Smile okna sa vytiahnu ale spetaky nic Smile ale manualne tlacidlom sa sklopia ... vie mi povedat niekto navod ako to urobit alebo treba nastavit cez PC ?

Dakujem

_________________
Opel Vectra C GTS, 2,2 DTI 92kW/125 HP, 2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
james138
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.04.2012
Príspevky: 4
Bydlisko: Kosice

PríspevokZaslal: Po Máj 14, 2012 10:52 pm    Predmet: Re: Vectra C elektr.spetaky Odpovedať s citátom

Zdravim Ta,

to s tym tlacidlom na kluci som pisal ze som skusal Smile vypnem auto mam napr stiahnute okno, stisknem raz zakne sa bez alarmu, stisnem druhy krat zapne sa alarm, a ked drzim potom tak okno sa vytiahne a spetak nicenzo Smile
PS: zajtra som obednany ku mechanikovi ktory sa s tym pohra na PC Smile dobra cena v ramci bydliska Smile
TESIM sa naco vsetko prideme ze je vypnute Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group