Opelclub Fórum
Opel nejde

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2008 9:38 am    Predmet: Opel nejde Odpovedať s citátom

ahojte chalani potreboval by som od vas radu.mam opel corsa c 1.0 12V r.2002.dnes som isiel zo svojim oplom a pocas odbocovania mi zhasol motor vypli sa kontrolky.ked som zastavyl a chcel som znovu nastartovat tak uz beznadejne kontrolky sice idu ale motor iba stale toci a nechce odpalit.pri otoceni klucika vzdy zaplo palivove cerpadlo ale teraz nic iba cvaka nejake relatko.ked som skusal nastartovat a pustil som klucik tak na panely svietili iba dve kontrolky porucha servys a olej.mam teraz naplanovanu vymenu oleja.ked som sa pozrel na stav oleja skoro ma slak trafil lebo na palicke neukazalo nic a chcel som sa spitat ci je mozne aby zablokovalo motor ked je nedostatok oleja ci je tam nejake cidlo ktore to blokuje
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2008 2:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak tuto chybu si si sposobil sam v podstate a podla mna tam ziadne take cidlo nie je ... sak dolej a uvidis Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2008 3:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jeeep, co si zadrel motor? neprijemne.....treba davat pozor
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2008 10:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslím, žeby to bolo olejom, ale určite si ho doplň. Chcelo by to diagnostiku. Môže to byť napríklad niektoré z čidiel, ktoré snímajú polohu vačky, či kľuky, alebo aj niečo iné.
Dobíjanie ti pri zapnutí zapaľovania tiež nesvieti?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2008 11:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte.aby sme to vsetko upresnili.olej sa vymenil aj olejovy filter.ale nepomohlo to tak sme ho zapli na pocitac a urobili mu diagnostiku a napisalo nam tam chybu P1616 (0). tak sme ju vynulovali.ked sme si pozerali co to znamena tak tam bolo napisane Wrong vin with ip control module c-40 p1650 (u 2101 cau bus max probleme electrice) neviem co to presne znamena len ze to suvysi z nejakym regulatorom ale neviem akym. ide oto ze kontrolky svietia aj dobyjanie ale prestalo svietit auticko s klucikom ale zacalo ta znacka z emisiamy.auto stale iba cvaka ale neodpali ako keby bolo zablokovane palivove cerpadlo.ked sme ho pripojili druhy raz na pocitac tak uz ziadnu chybu neukazalo ale stale pretrvava to ze sa neda nastartovat nieco to stale blokuje ale ako clovek ma nato prist ked uz ani pocitac nepomoze
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 11:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokračovanie s vyriešením problému:
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=3523

lock by admin
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group