Opelclub Fórum
Poistovne

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
marian
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 03.09.2007
Príspevky: 56

PríspevokZaslal: So Feb 16, 2008 11:12 am    Predmet: Poistovne Odpovedať s citátom

Caute Very Happy

Ake mate skusenosti s nasimi poistovnami?

Mna vcera totalne nasrali v Allianzi Evil or Very Mad . Mam tam poistenu Astru uz tri roky a daval som poistovat dalsie auto Ibizu (nove, 1.4i, 390tis) a vyrubali mi 20 000Sk za zakonnu a havarijnu poistku Shocked . Potom som isiel do Kooperativi a tam mi dali 12 500Sk. Ked som sa vratil domov napisal som staznost do Allianzu. Vecer mi volala nejaka slecna z Allianzu, ze preco som nespokojny??? Tak som jej to vysvetlil a ta slecna mi povedala, ze to asi bude v tom, ze poistovaci agenti Allianzu dnes nemali moznost davat ziadne zlavy a poistovaci agenti v konkurencnej poistovni mohli dnes davat zlavy Idea

Allianz - Sad Confused - k..k..ti
Kooperativa - Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Feb 16, 2008 11:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To je zaujímavé, vždy keď niekto začne nejakú tému, vzápätí sa nájde niekto ďalší, individualista, ktorý si založí rovnakú.

Pokračujeme vedľa - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=3481

lock by admin
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group