Opelclub Fórum
Pokazeny notebook
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
texno_lover
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.03.2010
Príspevky: 384
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

PríspevokZaslal: Ut Máj 29, 2012 9:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skušal som tam funkčný procesor ... no stále nič, tak som to zase cele rozobral kontroloval a čo som nenašiel ? na novej zakladovke zhoreli a roztavili sa dve sučiastky neviem či to neboli zase take iste ako aj na prvej ...... čiže asi nejaky komponent bol ešte pokazeny a znova pokazil aj zakladovku hned potom ako som ju tam nahodil, ... už sa naň seriem ... môžte to tu zamknúť .. dakujem všetkym za nápady ale dalsiu zakladovku už nekupim Laughing
_________________
Opel Vectra B caravan , 2.0 Dti , 1997
Opel Zafira B, 1.9 CDTI, 2006, DPF OFF
OP-COM diagnostika
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: Št Máj 31, 2012 2:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

f_fabregas4 Napísal:
môže byť aj CPU. presne toto sa stalo sesternici, teda, ona ho neobliala. len začal byť pomalší, načítaval sa dlho a potom zrazu zmrzol a pri tvrdom reštarte už nenaskočil. nepípal, len sa roztočil ventilatorík a potom stíchol a bolo po srande. tak som jeje povedal, že to jej tá stará toshiba nerozbehá už a že radšej nový. takže by ma zaujímalo, čo by to vážne mohlo byť, ale teraz to typujem na CPU. aj keď raz sa stalo, že chalanisko si silno pritiahol šrúbky o dosku a tá sa mu prehla či čo a nechcela mu ísť


aj mne ide pomalsie nb, obcas zamrzne a niekedy sa mu po tom zamrznuti nechce spustit... iba vrci vrci a nic nenabieha
ale to zamrzanie je velmi cudne, nie je ani prehriaty ani nic, ani modra obrazovka len proste sek a uz len natvrdo ho vypnut...brat ma msi tu hracsku seriu a jemu robilo to iste (len chvilu, podozrievali sme nejaky virus, no mne to robi stale)
ale tak ma uz pomaly 5 rokov, no ani ma nestras lebo ak mi raz nenabehne vobec to potesi a hlavne teraz
vcera som mu dal zatazkavaciu skusku Very Happy rendroval som vizualizacie, bohuzial tie najtazsie nocne, jednu mi rendrovalo 6 hodin a druhu 3 hodiny, obe jadra vytazene nonstop na 100% a pohoda
aj tak som uz rozhodnuty, ze v lete kupujem novy...a na to sa vobec netesim lebo kym si vyberiem tak to bude velmi dlho trvat a navyse sa nevyznam
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Št Máj 31, 2012 9:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Trh je velky, kvalitny NB kupis za 700 a bude ti sluzit par rokov. Minule som videl nejake Lenovo ci co to bolo v akcii za 700, pevna kasna, v cervenej farbe, LED display, i5 procesor, 8GB ramky, 2 grafiky ... pohodicka.
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Št Máj 31, 2012 9:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A na hentie vase problemy pomoze vycistit PC, reinstalnut win a pohoda jazz.

Osobne som nevidel ze by odchadzal CPU "po castiach".
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miner
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 21.09.2010
Príspevky: 48
Bydlisko: Madunice

PríspevokZaslal: Št Jún 14, 2012 8:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri notebookoch pozor na ventilátory.Lebo chladenie je potvora, najlepsie ho hned vymenit, nie cistit. Teplovodiva pasta vzdy nova, nespoliehat sa na staru... Zasekávanie moze robit vadny sektor na disku preto obcas pomoze formatovanie a preinstalovanie ale len docasne kym zas nieco dolezite nezapise na vadny sektor.
_________________
OPEL Vectra C Caravan 1,9 CDTi 88k 2005
Najazdených 500 000 km / Taxi edition
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group