Opelclub Fórum
rachot v motore

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rasden
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.01.2012
Príspevky: 7
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po Feb 27, 2012 5:27 pm    Predmet: rachot v motore Odpovedať s citátom

Ahojte chalani, išiel som v nedeľu zo Žiliny do BA ako každý týždeň, no pri kopci na Zamarovce mi auto začalo strácať ťah - predtým v pohode 120-130 na 5ke a teraz rapidne klesala rýchlosť a začalo sa ozývat v motore nejaký rachot ako z traktora. Skoro pri vrchole kopca mi po uvoľnení plynu zhasol motor. Cca po 2min. som skúsil znova naštartovať, auto chytilo bez problémov, ale rachot bol stále. Potiahol som s ním na parkovisko a tam som vypol motor. Olej aj voda sú v poriadku, motor štartuje v pohode, dokonca drží otáčky, ale ten zvuk je hrozný akoby tam niečo narážalo, a moc neťahá. Neviete niekoho kto by mi s tým vedel helfnúť? musel som ho nechať v TN. Ak by sa to dalo pozrieť.
Nedávno bolo v servise - bola robená GO hlavy motora, menený olej filtre a vraj aj rozvodový remeň.
Díky.
_________________
rasden72@gmail.com

Opel Astra G 1.7TD Caravan
55 kW
Y17DT
r.v. 2000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group