Opelclub Fórum
manta s motorom omega 3.0
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
webz
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 02.04.2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Pi Máj 04, 2012 7:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

"nedelne".. urcite nie na kazdy den, kedze to auto si zasluzi max. starostlivost. a neplanujem mu ani nakladat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Máj 04, 2012 7:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak potom?
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: So Máj 05, 2012 10:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom

webz Napísal:
mas nejake tipy pred pripadnou kupou? vobec sa v tomto smere nepohybujem mam len calibru ale toto sa mi strasne paci.. vraj korozie je tam malo, co na ten vek je fajn


ktora je to Manta co chces kupit prosim ta? Potom ti budem vediet dat blizsie info o nej teda aspon sa pokusim
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Ut Máj 08, 2012 7:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky za odkaz je to super.No ale musím uznat to je co za haluz Shocked prerobenie snímaca otácok vackového hriadela a zapalovania na predok.No to uz je krutost.Sú na tomto svete fachmani musím uznat.Teraz este budem musiet zohnat olejovu vanu a prevodovku inú.No pokúsim sa aby som sa dobre vyjadril. Razz
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ut Máj 08, 2012 9:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poznam jedneho cloveka na SK co ma taku olejovu vanu len neviem ci ju chce predat ale mozem sa ho spytat a mozno bude mat aj prevodovku ale to nie som si isty a co sa tyka toho zapalovania tak to je prevzate s motora 1,8S z manty, tam je to tak robene.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: St Máj 09, 2012 11:21 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to by bolo fajn olejová vana je dolezitá lebo tú vie poslat postou alebo kuriérom no prevodovku neviem to bude problém.Momentálne som v zahranicí a auto teda astru gsi som si zakúpil tu.Pretoze na slovensku to odhlásenie vozidiel je trochu problematické.Domov idem zaciatkom júna dovtedy by si sa to vedel spýtat?Ja sa budem tiez snazit tie veci zaobstarat.Akonáhle nieco najdem tak ti poslem ss.Diky
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Máj 09, 2012 7:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Daj tam C24NE z Omegy a nemas starosti.
Moja 2.4: http://www.youtube.com/watch?v=M0Q46-sLb7A
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Št Máj 10, 2012 3:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja ta chápem ale som uz kúpil astru gsi s c20xe.Teraz s nou idem domov odhlásim nechám si motor a ostatné zosrotujem alebo vyhodím.Kúpil som komplet auto aby som motor vedel poriadne odskúsat a nekúpit macku vo vreci.Auto je uz u mna a teraz uz nezmením svoj názor hlavne nie ze tá astra stála 1500 eur a teraz zmenit rozhodnutie?!Tak to penazenka uz nebude vládat.Rozpredám calibru turbo?????Inác nie s tebou som mailoval ohladom hlavy coscast??Hmm???
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Št Máj 10, 2012 7:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dobre robis, motor c20xe je lahsi novsi vykonnejsi a hlavne 16ventil cize ma nizsiu spotrebu ako 8 ventil a ze su tam dake prekazky zo nevadi ved tie sa daju prekonat a okrem toho budes mat aj lahsi predok ako s tou 2,4kou. Ak nezozenies tu hlavu co chces tak ti staci aj tu co mas a je jeden manik na zahori ktory vie zaliat ten montazny kanalik kde to praska a este ti ju aj zrovna a prezrie ventily popripade zle vymeni, ja som si ju dal robit jemu a som spokojny a ani vela nepytal za tu robotu..je to odbornik na tieto hlavy.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Máj 10, 2012 7:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ľahší myslím nebude.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 9:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mantaGTE Napísal:
Ja ta chápem ale som uz kúpil astru gsi s c20xe.Teraz s nou idem domov odhlásim nechám si motor a ostatné zosrotujem alebo vyhodím.Kúpil som komplet auto aby som motor vedel poriadne odskúsat a nekúpit macku vo vreci.Auto je uz u mna a teraz uz nezmením svoj názor hlavne nie ze tá astra stála 1500 eur a teraz zmenit rozhodnutie?!Tak to penazenka uz nebude vládat.Rozpredám calibru turbo?????Inác nie s tebou som mailoval ohladom hlavy coscast??Hmm???


Tu Astru si kupil len pre ten motor za 1500eur???
Kupim od teba potom narazniky Gsi,alebo vymenim za veci na Mantu.
A ohladne hlavy,som si s nikym nepisal. Motor mam v Astre
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 1:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nesmej sa!! Smile Ja viem bol to drahý spás a aj je.No problém bol v tom ze na slovensku som chcel kúpit komplet auto ale som mal problém z dodatocným odhlásením,Vymontovaný motor od ludí typu citujem;;Vsak motor je od kamosa ale funguje dobre;;Nekupujem sice mozno ma to vyjde lacnejsie ale co ked dám do manty a nepojde alebo motor je v prdeli.Podpálim MANTU!!! Kedze robím tu v rakúsku tak som si tu jednu nasiel v takom stave akej som potreboval.Nemám kontakty aby som si ju iba tak dal doviest..Astra je na papieroch,a kludne sa snou dokotúlam na slovensko.Viem ze mám super motor ktorý nemá problém.Ziaden olej vo vode,trochu olej uniká z pod ventildeklu a brzdové kotúce sú na výmenu.Inác auto na mensie kozmetické vadicky minimum98 percent..Takto je to drahsie ale ak chcem implantát(motor)V perfektnom stave tak jediná sanca.Zaciatkom júna idem domov na dovolenku a pojdem s astrou.Nechám si ju doma a potom odhlásim tu v rakúsku.Jedna z výhod rakúska ze sa nestaraju co chcem robit s mojim autom.Vecer dám nejaké fotky hore na net a dám tu odkaz mozte si ju pozriet.No medzicasom som dostal SS od jedného pána pred tebou ktorý má tiez záujem o diely takze.Som férový clovek a on má prednost.Uvidím co kúpi a dám ti vediet.INÁC astra má spojlere,masku, prahy,kola,gumi v papieroch zapísané a legálné ,sú od jednej tuningovej firmy.
BJ 1994 astra f cc gsi c20xe 2.8Motronic SFI
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 7:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
Ľahší myslím nebude.


Kajo bude lahsi lebo omegacka 2,4 je stara koncepcia motora a je to komplet liatina aj hlava a je aj mohutnejsi oproti c20xe, uz motor 20E je tazsi okrem toho je tam strasne masivny zotrvacnik orpoti 16ventilovke Wink
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 8:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://pokec.azet.sk/mantafun/fotoalbumy?i9=fa0ea38c0041
Okrem kolies lebo sú tam uz iné,motora a jej elektroniky vsetko na predaj.Na cene sa dohodneme..
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 8:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Manta Napísal:
Kajo Napísal:
Ľahší myslím nebude.


Kajo bude lahsi lebo omegacka 2,4 je stara koncepcia motora a je to komplet liatina aj hlava a je aj mohutnejsi oproti c20xe, uz motor 20E je tazsi okrem toho je tam strasne masivny zotrvacnik orpoti 16ventilovke Wink


Ivan,zotrvacnik som daval z 20E/ktory je lahsi/ lebo to orig. hovaho by sa aj tak nezmestilo do Getragu 240.
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni, keďže toto je sekcia o Mante, rozpredaj Astry budeme riešiť cez inzerciu, prípadne cez ss.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kadettc
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2007
Príspevky: 812
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 8:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mantaGTE Napísal:
Nesmej sa!! Smile Ja viem bol to drahý spás a aj je.No problém bol v tom ze na slovensku som chcel kúpit komplet auto ale som mal problém z dodatocným odhlásením,Vymontovaný motor od ludí typu citujem;;Vsak motor je od kamosa ale funguje dobre;;Nekupujem sice mozno ma to vyjde lacnejsie ale co ked dám do manty a nepojde alebo motor je v prdeli.Podpálim MANTU!!! Kedze robím tu v rakúsku tak som si tu jednu nasiel v takom stave akej som potreboval.Nemám kontakty aby som si ju iba tak dal doviest..Astra je na papieroch,a kludne sa snou dokotúlam na slovensko.Viem ze mám super motor ktorý nemá problém.Ziaden olej vo vode,trochu olej uniká z pod ventildeklu a brzdové kotúce sú na výmenu.Inác auto na mensie kozmetické vadicky minimum98 percent..Takto je to drahsie ale ak chcem implantát(motor)V perfektnom stave tak jediná sanca.Zaciatkom júna idem domov na dovolenku a pojdem s astrou.Nechám si ju doma a potom odhlásim tu v rakúsku.Jedna z výhod rakúska ze sa nestaraju co chcem robit s mojim autom.Vecer dám nejaké fotky hore na net a dám tu odkaz mozte si ju pozriet.No medzicasom som dostal SS od jedného pána pred tebou ktorý má tiez záujem o diely takze.Som férový clovek a on má prednost.Uvidím co kúpi a dám ti vediet.INÁC astra má spojlere,masku, prahy,kola,gumi v papieroch zapísané a legálné ,sú od jednej tuningovej firmy.
BJ 1994 astra f cc gsi c20xe 2.8Motronic SFI


Viem o jednej Astre Gsi 16V buranej zozadu a pojazdnu za 300!!!
Mimochodom je to moja byvala.
Takze to je lepsia kupa,ked ide motor.
_________________
Astra F C20LET EDS ph.3(310ps)
Combo C Y17DT VeCe Car Y22DTR Kadett C limo i200 Kadett C city 2,0
http://www.kadettc.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mantaGTE
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.01.2012
Príspevky: 38

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 9:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale vies kde bol problém???Ze ta nepoznám Cool Inác by som kúpil.SMOOLA Wink Inác veci na mantu sa mi zídu povedzme getrag 240 a olejová vana 1,8 vsak vies preco a naco Confused
_________________
1978 manta B GTE 20E
1994 opel astra f cc Gsi c20xe
1986 opel rekord 1.8 turing
1994 vw passat variant 1.9 Tdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: So Máj 12, 2012 8:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

kadettc Napísal:

Ivan,zotrvacnik som daval z 20E/ktory je lahsi/ lebo to orig. hovaho by sa aj tak nezmestilo do Getragu 240.


Maťo, ja som ten zotrvacnik z 20E porovnaval k zotrvacniku z c20xe nie k 2,4kovemu Wink
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kgracing
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 12.04.2011
Príspevky: 256
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Máj 22, 2012 7:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

webz Napísal:
vdaka, je to zvlastne pytam sa za to ze jeden predava krasnu mantu s 3.0i vraj 204hp a ked som mu volal tak ze je tam origo prevodovka z 2litru.. co si o tom myslite?


ta cierna manta ma 177koni....a prevodovku neviem aku tam ma...ale sanie ma klasicke....
ja vlsatnim mantu,spodok motora c30ne, hlava valcov a sanie komplet z 2,6dual ram....je tam odlachceny zotrvak,odstranene katalizatory,vetsi predzapal...mozno ze ma tych 200koni...nemeral som na brzde,ale viem ze urcite to jazdi lepsie jak ten smelinar predava tu cierni s oranzovymy kolesami,on to ako tak poskladal a ide to radsej predat...
a druha vec original prevodovka getrag 240 5 rychlostna z 2litra nestiha vykon 3litroveho motora a pritom mam iba 15-ky kolesa a klasicky diferak z 2litra,uz v tomto roku druha je v prdely,jedna nebere rychlosti...druha na 5ke zaskripotala, a odvtedy stale tam volaco hrkoce,odstavil som to musim to rozobrat este predtym nez rozbyje prevodovy dom.
_________________
kadett gsi c20let phase 2 ,manta b 1976 3,0dual ram,manta b 1982 2,6dual ram, kadett c 1,2 cih ,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group