Opelclub Fórum
Poistka - klakson, spiatocka

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
wolf14
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.01.2012
Príspevky: 3
Bydlisko: Kezmarok

PríspevokZaslal: Ne Feb 05, 2012 12:26 pm    Predmet: Poistka - klakson, spiatocka Odpovedať s citátom

Dobrý deň, mám problém že mi často zhorí poistka ktorá je na klaksón a na spiatočkové svetlo. 2x som ju vymenil a ešte v ten deň aj stále zhorela. Je ešte niečo okrem spiatočky a klaksónu pripojene na túto poistku? Na obrázku ktorý je na kryte poistiek sú pri tejto poistke (číslo 15, a je to poistka žltá 20A) nakreslené aj nejaké šípky, myslel som či to nie sú smerovky alebo výstražné ale to funguje aj keď poistka zhorí. Po vymenení poistky spiatočka svieti, klaksón funguje no a potom o hodinu neskôr idem cúvať a už je tma...

Neviete mi poradiť či je cez to ešte niečo pripojené alebo mám hľadať či na to prechádzajúci majiteľ niečo nepripojil?

Ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ne Feb 05, 2012 8:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, mozno mas problem v spiatockovom spinaci alebo kably ze skratuje ako zaradis spiatocku a odpali ti poistku.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
wolf14
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.01.2012
Príspevky: 3
Bydlisko: Kezmarok

PríspevokZaslal: Ne Feb 05, 2012 10:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za radu, nevieš ešte kde konkrétne sa ten spínač nachádza?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Po Feb 06, 2012 9:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mal by sa nachadzat priamo na prevodovke v okoli riadiacej paky lebo ked zaradis spiatocku tak by mala paka zatlacit ten spinac.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group