Opelclub Fórum
Zly technicky ...

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Majkisk
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.01.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2012 8:13 pm    Predmet: Zly technicky ... Odpovedať s citátom

Kupil som opel astru G pri prepise som siel na kontrolu s autom a tam mi mila policajtka povedala ze mi nesedia stitky hmotnosti tak ze musim ist na obvodny urad ciest a dopravy ze ta mi to urobia tak som musel odfotit stitok a prepisu mi to tak mi spravili novy technicky kde us hmotnosti sedia ale namiesto hatchbacku mi tam dali AB Hatchback 3dv. a chapem tomu ako keby som mal 3 dverove auto pritom mam 5 dverovu astru no take nervy pri tom prepise mam ze konec ...nestretli ste sa niekto stym ci to vadi ked pojdem na kontrolu znovu ked ma znova posle na obvodny urad dopravy tak ma trafi zase peniaze za kolky budu chciet zderstvo.. Evil or Very Mad Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2012 8:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa tam vráť ešte pred tým, než pôjdeš na DI a nechaj si to opraviť. Samozrejme bezplatne.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2012 8:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a preco, ked si si to preberal tak neskontroloval ??? hned si to mal vratit a upozornit na chybu , ja som takto reklamoval , ked mi vydali technicak so zlou farbou , na druhy pokus sa im to podarilo , behom 5 minut komplet nove papiere.

STKckou urcite neprejdes, prva kontrola "zabkami" a mas po technicaku .
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Majkisk
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.01.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2012 8:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne no pozerla som na nych este ze mam kopiu stareho technickeho lebo stary mi vzali a este mi povedala ze tam nemoze byt chyba lebo to je podla databazi a ze len hmotnosti mi vymenili hlavne ze cely technicky iny je este aj vyrobcu som mal ADAM opel AG SRN a teras mam ADAM opel AG deu nechapem co oni stym robia :/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2012 9:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

čo robia ?

však používaju šablony , hotové vypísané techničáky podľa modelu auta ... nahodí iba majiteľa , farbu , eč , a také podrobnosti ....
Návrat hore
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Jan 28, 2012 2:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ak v dokladoch nesedia hmotnosti su 2 mozni vinnici:

debko v zelenej uniforme na DI
alebo
debko v sustakoch, co to doviezol

ak mas FIAT, je tu este moznost cislo 3
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jan 28, 2012 7:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Veľký techničák vydáva úrad dopravy a nie DI. DI vydáva malý - kartičku, na základe veľkého.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Jan 28, 2012 1:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja sa pamatam aj na casy, ked sa rucne vypisovalo viac stranove tlacivo na okresnom DI a potom niekedy to datlovali do pocitaca
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group