Opelclub Fórum
volnobeh

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ucenpeter
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 01.04.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St Jan 25, 2012 1:35 pm    Predmet: volnobeh Odpovedať s citátom

ahoj..mam taky problem..ked sa mi zahreje motor,dost mi skacu otacky na volnobehu..teda skor padaju k 500 za minutu..alebo ked stojim a zapnem vyhrievanie zadneho okna alebo nieco ine co berie elektriku..zvlastne mi je aj to ze ked som v pohybe a mam vyhodenu rychlost otacky mam okolo 800 ale akonahle zastavim, hned zacnu skakat..co to moze byt??rozmyslal som nad zapalovacim modulom ale nerozumiem preco mi skacu otacky len pri stati a nie aj pri volnobehu ked sa hybem..dik

mam astru g, x16xel r.v.99 caravan 1.6 16V
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St Jan 25, 2012 1:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri ako je na tom regulator volnobehu (tzv. krokac), skrtiaca klapka, EGR ventil, ... sviecky, vzduch. filter, ...

To, ze su ine otacky pri volnobehu pohybujuceho sa vozidla a otacky na volnobehu stojaceho vozidla je fakt. To neries. Ries to, preco ti na volnobehu kolisu, postup ako co pozriet, a vycistit najdes tu na fore. Indicie mas.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ucenpeter
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 01.04.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St Jan 25, 2012 8:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

erg novy,skrtiacka klapka cista kazda jedna dierka,krokac tak isto,nove tesnenie pod klapkou,sviecky menene 2 mesiace dozadu,vzduchovy tak pol roka..uz som spravil asi vsetko co tu pisu ale aj tak nemozem na to prist co to moze byt..inac by som sem nepisal
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
S t e v e
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 25.11.2009
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: So Máj 05, 2012 9:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

maš povolenu hadičku pod kapotou začinaju sa ti tie otačky dvihat pri 90 stupňoch že ? počuvja odfotím ti to a pošlem obraozk Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group