Opelclub Fórum
palubní deska - škrábance

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Markusenka
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.02.2011
Príspevky: 193
Bydlisko: Krásná Lípa

PríspevokZaslal: Po Jan 23, 2012 10:12 am    Predmet: palubní deska - škrábance Odpovedať s citátom

Zdravím.
Mám dotaz, díky "neopatrné" spolujezdkyni mám na boku středového panelu na Corse C pěkně nevzhledné škrábance (patrně od bruslí). Nemáte někdo nápad jak je odstanit, čím by šlo je vyhladit? Mě napadlo to snad jedině celé vynda, přebrosit celou palubku (aby to bylo stejnoměrné) a pak nechat nastříkat. To bude asi dost drahé. Jeden unáhlenený pohyb a jak to dovede nas.at.
Za rady předem dík!
_________________
Opel Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE) - Sport, sekvenční LPG + svíčky NGK Laser Line 1 + FlashLube, vložka sacího filtru Green + sání z GSI, 15" Alu, střešní okno, zatmavovací folie, zámek zpátečky - Defend, rádio s MC a CD měničem, vyhřívaná sedadla, sluneční clony s osvětlením, samozatmavovací zpětné zrcátko, vyleptané VIN na všech sklech, zaslepený EGR ventil, centrální zamykání - DeadLock, Tempomat, diagnostika Op-Com a LPG Elpigaz, spotřeba 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Jan 24, 2012 4:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

... no podla mna s tym nespravis nic lepsie, ako len dany diel vymenit, kus za kus. Kadejake tie dobrusovania, striekania, lestenia, a farbenia budu neprirodzene (a mne osobne sa to ani nepaci - origo je origo). Plast je zial taky, akoby mal celulititu, a preto je sice menej nachylny na mensie skrabance, ale za to tazko opravitelny, ak sa uz nejaky vacsi vyskytne. Tolko moj nazor.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group