Opelclub Fórum
astra G a vstavana navigacia.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tomas13538
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.11.2011
Príspevky: 75

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 5:37 pm    Predmet: astra G a vstavana navigacia. Odpovedať s citátom

ahojte som pomerne zručný no zaujímalo by ma či sa nerpedáva nejaký rámik hore nameisto TID/MID displeja aby som si tam moho lspravit navigaciu nakoľko ma TID vobec nezaujima kedze mam neorigo radio a ukazuje mi iba čas a vonkajšiu teplotu. Chcel by som si tam namiesto toho urobiť navigáciu. jednalo by sa mi skôr oto že by som nameisto tohoto do rámiku umiestnil displej s normal prenosnej navigacie prsote to už by som si urobil ale čo ten rámik? v tom kde je TID nieje dostatok meista na navigáciu. chcelo by to niečo čo by malo väčšiu výšku neviete o niečom? Ďakujem. niečo ako tu sice ten ramik je aj okolo ofukov ale to nevadi nieco take by som asi ptoreboval. navigaciu si dorobim len zadna stena keby bola v celku ze si do toho viem vyrezat pripadne aj keby neboal ze je tam ten otvor nevadi ja si navigaciu zozenem a setko len ten ramik. http://www.astra-g.cz/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=679
_________________
Opel Astra G 1.6 Elegance
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 6:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Potrebujes stredovy panel pre CID ( Color Info Displei )
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomas13538
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.11.2011
Príspevky: 75

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

langdon2 Napísal:
Potrebujes stredovy panel pre CID ( Color Info Displei )
a bude pasovat do gečka? na českom fore som to niekomu aj v gečku tušim videl urobene nemozem si z a toho boha spomenut komu. a otazočka rozmet toho cid displeja je aky? lebo ja v pdostate tam enche mdavat cid modul ale kupit navigaciu s displejom co cca sadne a prerobit si to proste do toho ramiku dostat prenosnu navi.
_________________
Opel Astra G 1.6 Elegance
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 9:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kontaktuj užívateľa menom troodon , on má farebný display vo svojom aute .....

Naposledy upravil red baron dňa So Jan 21, 2012 9:21 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 9:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

má to napriklad "RomanK" z astra g fora. a aj padre22 asi.ale oni maju origo opel s cid.
a ta konzola je taka ista ako mas teraz len ta kupola"je vyššia pre väčší display .
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas13538
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.11.2011
Príspevky: 75

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 9:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dušan992 Napísal:
má to napriklad "RomanK" z astra g fora. a aj padre22 asi.ale oni maju origo opel s cid.
a ta konzola je taka ista ako mas teraz len ta kupola"je vyššia pre väčší display .
ahááá Ok no predopkladam ze tu kopulu samotnu nezozeniem len cely stredovy panel spredu no to aby som si to potom nejako prerobi llebo svoj drevovy okrem tej kopule menit nechcem rozhodne tak uvidim.
_________________
Opel Astra G 1.6 Elegance
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 10:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasovat ti to bude..sak sa to davalo original do Astry G v spojeni s tym CIDom.... a zozenies to len ako celok stredovy panel..
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2012 11:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

len sa to bude svinsky zle zhanat. nezavidim.
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne Jan 22, 2012 9:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kúpiš ju tu: http://www.ebay.de/itm/Genuine-Vauxhall-Astra-G-Mk4-Silver-Centre-Dash-Console-Sat-Nav-TV-13117931-/160718722321?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item256b951511 . Máš tam aj rozmer otvoru pre displej.
Ale pozor, tá konzola je z Vauxhallu, spodné rohy sú trohu inak zaoblené ako na Opli, ale dá sa "naraziť" aj do Opla. Mal som takú istú. Alebo sa skús dohodnúť s Troodon-om. Možno Ti predá svoju a on si objedná tú z odkazu Very Happy .
Tu máš nejaké foto ako vyzerá namontovaná v Opli http://forum.cars.cz/opel-astra-g/viewtopic.php?f=47&t=17154.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomas13538
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.11.2011
Príspevky: 75

PríspevokZaslal: Ne Jan 22, 2012 11:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Rasto Napísal:
Kúpiš ju tu: http://www.ebay.de/itm/Genuine-Vauxhall-Astra-G-Mk4-Silver-Centre-Dash-Console-Sat-Nav-TV-13117931-/160718722321?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item256b951511 . Máš tam aj rozmer otvoru pre displej.
Ale pozor, tá konzola je z Vauxhallu, spodné rohy sú trohu inak zaoblené ako na Opli, ale dá sa "naraziť" aj do Opla. Mal som takú istú. Alebo sa skús dohodnúť s Troodon-om. Možno Ti predá svoju a on si objedná tú z odkazu Very Happy .
Tu máš nejaké foto ako vyzerá namontovaná v Opli http://forum.cars.cz/opel-astra-g/viewtopic.php?f=47&t=17154.
spodná čast ma vobec nezaujima ja stoho ufiknem aj tak iba kopulu vrátane ramiku na stredové výduchy ostatok ma ani nezaujima ten si necham svoj. viem že je to v celku ja si to uz upravim rozdelím a nejak dam dokopy Smile
_________________
Opel Astra G 1.6 Elegance
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne Jan 22, 2012 7:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si že sa bude dať rozdeliť. Tá konzola je spájaná z dvoch kusov.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
troodon
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.11.2008
Príspevky: 659
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Feb 28, 2012 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak momentalne mam na predaj komplet set na navigaciu do astry g - len treba najst niekoho kto to spojazdni, mne sa to uz nechce, ledva som si nasiel cas na svoju navigaciu. Konektory mam k tomu komplet, cid, radio, changer, panel, aj origo antena a pre fajnšmekrov aj tester ziaroviek a pripadne aj nadrzky na kvapaliny so snimacom hladiny. Viac v sekcii predaj. http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=33433
_________________
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group